3:2, 1 min.: Komandos keičiasi taškais. netrukus Vojvoda pataiko tolimą metimą.
5:4, 2 min.: Lietuviai atsako dvitaškiu.
5:6, 3 min.: Seibučio metimas po Kalniečio perdavimo.
5:8, 4 min.: Valančiūno dėjimas.
8:8, 5 min.: Kellerio tritaškis.
10:12, 5 min.: Dar vienas sėkmingas JV išpuolis. Netrukus vengrai atsako taškais.

Tomas Vanagas, „BasketNews.lt“ žurnalistas Budapešte
Jonas Valančiūnas antrąją minutę atliko savo pirmąjį tritaškį Lietuvos rinktinės oficialiose rungtynėse. Iki šiol nei Europos ir pasaulio čempionatuose bei olimpinėse žaidynėse JV tritaškių nemetė. Pirmojo pataikyto tritaškio dar teks palaukti.

13:15, 6 min.: Komandos keičiasi taškais.
13:17, 8 min.: Mačiulis sumeta baudas.
14:19, 9 min.: Komandos keičiasi taškais.

Vengrija: Akosas Kelleris 7, Davidas Vojvoda ir Darrinas Govensas po 3.
Lietuva: Jonas Mačiulis , Mantas Kalnietis ir Jonas Valančiūnas po 4.

Lietuvos rinktinė pirmajame kėlinyje pataikė 7 metimus iš 13 ir 4 baudas iš 5. Didžioji dalis metimų buvo atlikti po rezultatyvių perdavimų, kurių surinkta 8. Vengrams su metimais iš žaidimo sekasi kur kas prasčiau (5/14), tačiau jie įmetė 3 tritaškius iš 5. Mūsiškiai karaliauja ir po krepšiais, kur sugriebė 13 kamuolių, kai šeimininkai – 6.

16:21, 11 min.: Vojvodos reidas. Netrukus Kuzminskas taip pat atsako dvitaškiu.
20:21, 13 min.: Sudėtingas Kellerio metimas. Netrukus vengrai skirtumą menkina iki minimalaus.
20:24, 14 min.: Valančiūno taškai.
20:25, 15 min.: JV pataiko vieną baudą.

Vienoje atakoje Jonui Valančiūnui ant rankų kabinasi du varžovai, tačiau teisėjas užfiksavo paprastą pražangą. JV ėjo prie teisėjų su iškeltais du pirštais, bet jų sprendimo nepakeitė. Po kelių atakų vengras vėl kabinosi už rankų jau Valančiūnui atliekant metimą, o už tai buvo nubaustas nesportine pražanga.

22:25, 16 min.: Vengrijos rinktinės taškai artina šeimininkus.
22:27, 18 min.: Gudaičio dėjimas.
22:32, 19 min.: Gudaitis netrukus pelno ir taškus su pražanga.

Vengrai pasirinko ypatingai kieto žaidimo taktiką, o teisėjai, panašu, ją toleruoja. Retkarčiais per vieną lietuvių ataką varžovai po kelis kartus sužaidžia ties pražangos riba. Mūsiškiai grubų žaidimą palydi skėsčiodami rankomis dėl negirdimų arbitrų švilpukų. Kol kas vengrai prasižengė 8 kartus, lietuviai – 6.

24:37, 20 min.: Komandos keičiasi taškais. Netrukus lietuviai atkuria turėtą trylikos taškų pranašumą.

Vengrija: Akosas Kelleris 9, Darrinas Govensas ir Davidas Vojvoda po 5.
Lietuva: Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis po 8, Artūras Gudaitis 6, Jonas Mačiulis ir Mantas Kalnietis po 4.

Antrajame kėlinyje Lietuvos rinktinei 16 iš 18 taškų pelnė vidurio puolėjai Artūras Gudaitis (6), Jonas Valančiūnas (4) ir Domantas Sabonis (6). Kitus du taškus įmetė Kuzminskas. Mūsiškiai iš baudos aikštelės pelnė 22 iš 37 taškų, vengrai – 12 iš 22.

27:41, 22 min.: Komandos keičiasi taškais.
29:43, 23 min.: Seibučio ir Alleno taškai.
29:47, 24 min.: Keturi iš eilės lietuvių taškai.
29:49, 25 min.: Valančiūnas krauna iš viršaus.

[user 31205]Tomas Vanagas, „BasketNews.lt“ žurnalistas Budapešte
Šiandien aukštaūgiai ne pirmą kartą prieš dvigubą gynybą atranda visiškai laisvą po krepšiu įkirtusį komandos draugą. Idealiai išnaudoti tokias situacijas pavyko ir sėkmingai asistavusiam Valančiūnui, ir Saboniui, kuris dėjimui atrado tą patį JV. Pastarasis trečiajame kėlinyje pelnė 6 taškus ir lietuviai pabėga iki 20 taškų.

31:51, 26 min.: Seibučio taškai.
33:51, 26 min.: Vengrai sumeta baudas.
35:51, 27 min.: Vengrų dėjimas.
37:53, 28 min.: Abi komandos surezgia sėkmingas atakas.
37:55, 30 min.: Lekavičius pataiko baudą.

Vengrija: Akosas Kelleris 9, Davidas Vojvoda 7, Darrinas Govensas, Szilardas Benke ir Rosco Allenas po 5.
Lietuva: Jonas Valančiūnas 15, Mantas Kalnietis ir Domantas Sabonis po 8, Artūras Gudaitis ir Renaldas Seibutis po 6.

40:57, 31 min.: Sabonio metimas iš vidutinio nuotolio. Kelleris kitoje aikštelės pusėje pataiko iš toli.

Lietuva vengrus triuškina pagal atkovotų kamuolių kiekį. Mūsiškiai sugriebė 37 (8 puolime), o vengrai tik 16 (5 puolime). Trečiajame kėlinyje Adomaičio kariauna atkovojo 13 kamuolių, o oponentai – 5.

40:59, 32 min.: Dar du lietuvių taškai.
43:61, 34 min.: Gražus Perlo klaidinantis judesys ir vengro taškai.
47:64, 37 min.: Lekavičiaus ir Perlo taškai.
47:66, 38 min.: Gudaičio dėjimas.
50:68, 39 min.: Komandos keičiasi taškais.
50:71, 39 min.: Gudaičio taškai su pražanga.