14:48 5 1-2 0-3 3-4 0 0 1 1 0 1
80 15-29 11-26 17-22 33 23 7 15 1 96
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

2:0, 1 min.: Pirmuosius taškus pelno Grantas.
7:2, 2 min.: Williamso tritaškis. Lipkevičiaus reidas po krepšiu. Lengvi Olisevičiaus taškai.
9:7, 3 min.: Granto taiklios baudos ir Gecevičiaus tritaškis. „Skycop“ priartėja iki 2 taškų.
14:9, 5 min.: Williamsas pasižymi antruoju tritaškiu. Olisevičius „Neptūno“ persvarą didina iki dvigubos, į tai Darjušas atsako dėjimu iš viršaus.
18:13, 6 min.: Dvitaškiais apsikeičia Olisevičius ir Lipkevičius, netrukus – ir Galdikas bei Janavičius.
18:18, 7 min.: Aštuntasis Lipkevičiaus taškas. Labuckas lygina rezultatą.
18:24, 8 min.: Darjušas pasižymi dviem tritaškiais.
20:27, 9 min.: Gailius pataiko dvi baudas.
20:29, 10 min.: Tritaškiu pasižymi ir Gecevičius. Kėlinį dvitaškiu užbaigia Darjušas.

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius (3/3 dvit.) ir Lorenzo Williamsas (2/2 trit.) po 6, Jerai Grantas 4.
„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 10 (3 rez. perd.), Vytenis Lipkevičius 8 (4/4 dvit.), Martynas Gecevičius 6 (5 rez perd.).

Tomas Vanagas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Švyturio“ arenoje
Prienų komanda pirmajame kėlinyje neatliko nė vieno keitimo – visas startinis penketus žaidė po 10 minučių. Tokia pačia sudėtimi svečiai pradeda ir antrąjį kėlinį. Tuo metu „Neptūno“ komandoje aikštėje pasirodė jau 10 krepšininkų.

29:29, 11 min.: „Neptūnas“ per minutę panaikina 9 taškų deficitą. Dambrauskas ir Masiulis smeigia po tritaškį, Gailius prideda dvitaškį su pražanga.
29:31, 12 min.: Pirmąjį keitimą „Skycop“ atlieka sužaidus 11 minučių ir 17 sekundžių. Malcolmas Grantas aikštėje pakeičia Žygimantą Janavičių. Darjušas pelno 12-ąjį tašką.
31:33, 13 min.: Dvitaškiais apsikeičia Galdikas ir Darjušas.

12 minučių ir 37 sekundes be keitimo žaidęs Darjušas Lavrinovičius pelnė 14 taškų (3/6 dvit., 2/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau jo pasirodymą sustabdė antroji asmeninė pražanga.

36:33, 14 min.: Lorenzo įmeta tritaškį su pražanga. Grantas pataiko vieną baudą.

Teisėjas Jurgis Laurinavičius Virginijui Šeškui už necenzūrinį „pasiuntimą toli“ skiria įspėjimą, o treneriui nenurimus, kitas arbitras Mindaugas Večerskis skiria techninę pražangą. Šeškus įsiaudrino po to, kai, jo manymu, teisėjai „Neptūnui“ turėjo skirti ne paprastą, o nesportinę pražangą.

40:39, 16 min.: Janavičius surenka šešis taškus, į tai Grantas ir Slavinskas atsako keturiais taškais.
42:42, 17 min.: Kšištofas lygina rezultatą. Malcolmas Grantas „Skycop“ išveda į priekį, tačiau Gailius grąžina lygybę.
42:47, 18 min.: Janavičiaus taškai po apgaulingo judesio. Įžaidėjas smeigia ir tritaškį, po kurio „Neptūnas“ prašo pertraukėlės.
47:47, 19 min.: Gailiaus penki taškai iš eilės.
49:50, 20 min.: Taiklios Malcolmo Granto baudos. Darjušas įmeta vieną baudą. Dambrauskas kėlinio pabaigoje pataiko abi baudas.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 12 (2/2 dvit., 5/5 baudos), Lorenzo Williamsas 10 (3/3 trit.), Jerai Grantas 7, Osvaldas Olisevičius 6 (3/3 dvit.).
„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 15 (2/2 trit.), Žygimantas Janavičius 13 (2/3 trit.), Vytenis Lipkevičius 8 (4/4 dvit.), Martynas Gecevičius 6 (6 rez perd.).

„Skycop“ per pirmuosius du kėlinius pasižymėjo puikiu taiklumu – ekipa pataikė 10 dvitaškių iš 18 ir 7 tritaškius iš 14. Tuo metu „Neptūnas“ fantastiškai atakuoja iš dvitaškio zonos (9/10), o iš toli pataikė 6 metimus iš 18. Prienų komandos rezultatyviausias krepšininkas Darjušas Lavrinovičius (15 tšk.) jau prasižengė tris kartus.

„Neptūno“ atsarginiai krepšininkai pelnė 26 taškus iš 49, o „Skycop“ – 5 iš 50. Nuo „Skycop“ suolo pakilo trys žaidėjai, kurie kartu aikštėje praleido 20 minučių.

49:54, 21 min.: Janavičiaus metimas iš po krepšio. Darjušas prideda dvitaškį.
54:59, 22 min.: Lipkevičius smeigia tritaškį. Penki iš eilės Gailiaus taškai ir 19-asis Darjušo taškas.
57:61, 23 min.: Dar vienas Darjušo dvitaškis, į kurį tritaškiu atsako Olisevičius.
62:63, 24 min.: Lipkevičius neklysta mesdamas baudos metimus, Jerai Grantas – taip pat. Olisevičius perima kamuolį ir greitoje atakoje smeigia tritaškį.
64:69, 25 min.: Gecevičius smeigia tritaškį, Olisevičius – dvitaškį. Darjušas pelno jau 22-ąjį tašką.
68:69, 26 min.: Janavičius baudžiamas nesportine pražanga. Gailius pataiko abi baudas. Galdiko dvitaškis.
70:71, 28 min.: Galdikas ir Gecevičius pataiko po du baudos metimus.
73:71, 29 min.: Dambrauskas pasižymi dvitaškiu su pražanga.
75:72, 30 min.: Malcolmas Grantas pataiko vieną baudą. Gailius pelno dvitaškį antruoju bandymu.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 21 (4/6 dvit., 7/7 baudos), Osvaldas Olisevičius 14 (4/4 dvit.), Lorenzo Williamsas 10 (3/3 trit.), Jerai Grantas 9.

77:75, 31 min.: Komandos pelno po du taškus.
79:75, 32 min.: 13-asis Jerai Granto taškas ir Lipkevičiaus tritaškis.
79:77, 33 min.: Lipkevičius švelnina rezultatą.
81:77, 34 min.: Granto dvitaškis metimas.
87:77, 35 min.: Delininkaitis pataiko iš toli. Williamso tolimas metimas didina šeimininkų pranašumą iki dviženklio.
87:80, 36 min.: Labuckas pataiko tolimą metimą.