Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

Mačo eiga

0:2, 1 min.: Svečiai atidaro savo taškų sąskaitą.
0:6, 2 min.: Thomasas didina žydų pranašumą. Owensas prideda dar du taškus.
0:8, 3 min.:  Owensas krauna kamuolį iš viršaus ir Maskvytis prašo pirmosios minutės pertraukėlės.
2:14, 4 min.: Butlerio taškai iš vidutinio nuotolio. Masiulis baudų metimais atidaro šeimininkų taškų sąskaitą. Svečiai surengia dvi greitas atakas.
4:16, 5 min.: Williamsas pelno pirmuosius šeimininkų taškus iš žaidimo. Thomasas dar karta krauna kamuolį iš viršaus.
8:18, 6 min.: Gailiaus ir Masiulio taškai.
11:23, 7 min.: Williamsas ir Blattas apsikeičia tolimais metimais. Svečiai pelno dar du taškus greitajame puolime.
14:23, 10 min.: Delininkaičio tolimas metimas.

„Neptūnas“: Lorenzo Williamsas 5, Gytis Masiulis 4.
„Hapoel“: TaShawnas Thomasas 8, Joshas Owensas 6.

14:25, 11 min.: Feldeine'as grąžina svečiams dviženklį pranašumą.
16:28, 13 min.: Olisevičiaus taškai iš po krepšio. Svečiai atsako tolimu metimu greitajame puolime.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Švyturio“ arenoje

Amare’as Stoudemire’as prasižengė, o netrukus dėl audringos reakcijos gavo ir techninę pražangą. Stoudemire’as negalėjo tuo patikėti ir pradėjo ironiškai ploti teisėjui, o žiūrovams pradėjus švilpti – dar ir šiuos skatinti. Vienas iš arbitrų tada parodė, kad duoda antrą techninę pražangą, tačiau kitas teisėjas jį nuo to atkalbėjo. Antra techninė būtų reiškusi išvarymą iš aikštės. Didžiausia „Hapoel“ žvaigždė galiausiai nurimo atsisėdusi ant suolo.

22:32, 14 min.: Šeimininkai taškus renka baudų metimais.
24:32, 15 min.: Galdiko taškai nuo baudų metimo linijos.
26:32, 16 min.: Galdiko dvitaškis metimas.
28:34, 17 min.: Dar du Galdiko taškai. Blattas pataiko iš po krepšio.
35:38, 18 min.: 7 iš eilės Delininkaičio taškai.
37:41, 19 min.: Gailius mažina atsilikimą iki minimumo. Ohayonas pataiko iš toli.
39:41, 20 min.: Granto baudos metimai.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 12, Lorenzo Williamsas 7, Simas Galdikas 6.
„Hapoel“: Joshas Owensas 10, TaShawnas Thomasas 8.

Beviltiškai rungtynes pradėję „Neptūno“ krepšininkai mačo pradžioje atrodė tarsi išsigandę atletiškų varžovų. „Hapoel“ vieną po kito siuntė kamuolius į krepšį dėjimais, o „Neptūnas“ atkuto tik įpusėjant antrajam kėliniui. Klaipėdiečiai iki tol buvo pataikę vos 5/21 metimo, tačiau įkvėpti Simo Galdiko jie sugebėjo priartėti per metimą, o prieš antrojo kėlinio finalinę sireną galėjo rezultatą ir persverti. Pagrindinis „Neptūno“ centras Jerai Grantas pirmuosius taškus pelnė tik paskutinę antrojo kėlinio minutę, o jo +/- yra blogiausias komandoje (-15). Tuo metu Galdiko – geriausias (+13).

45:43, 22 min.: Keturi iš eilės Williamso taškai persveria rezultatą.
47:47, 23 min.: Masiulio taškai iš po krepšio. Svečiai greitai lygina rezultatą.
50:47, 24 min.: Weaverio taškai iš po krepšio. Gailius pataiko vieną baudos metimą.
50:50, 25 min.: Butleris lygina rezultatą.
50:56, 27 min.: Feldeine'as smeigia tolimą metimą, po kurio svečiai pataiko dar vieną tritaškį.
50:60, 28 min.: Blattas pratęsia svečių spurtą iki 11:0. Dar du Blatto taškai nuo baudų metimo linijos.
52:61, 29 min.: Grantas dėjimu nutraukia klaipėdiečių taškų badą.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 12, Lorenzo Williamsas 11, Simas Galdikas, Jerai Grantas ir Gytis Masiulis po 6.
„Hapoel“: DaSeanas Butleris 12, Tamiras Blattas 11, Joshas Owensas 10.

„Neptūnas“ po ilgosios pertraukos toliau atrodė užtikrintai, tik iš žaidimo juos visiškai išmušė netaiklūs metimai. Išsimesdami gerus, laisvus tritaškius, jie vieną po kito švaistė metimus pro šalį. Per trečią kėlinį buvo pramesti visi 9 tolimi metimai.

54:62, 31 min.: Stoudemire'as pataiko vieną baudos metimą.
54:64, 32 min.: Stodemire'as sugrąžina svečiams dviženklį pranašumą.
56:66, 33 min.: Ekipos apsikeičia tiksliais baudų metimais.
58:70, 34 min.: Gailiaus metimas iš vidutinio nuotolio. Stoudemire'as verčia taškus iš po krepšio.
62:70, 35 min.: Galdikas pelno taškus iš po krepšio. Weaverio geras prasiveržimas.
63:70, 36 min.: Owensas gauna techninę pražangą. Delininkaitis pataiko baudos metimą.
65:73, 37 min.: Weaverio taškai baudų metimais. Feldeine'as pataiko iš toli.
68:75, 38 min.: Delininkaitis pataiko iš toli, Stodemire'as atsako galingu dėjimu su pražanga.

Skaičiuojant nuo antrojo kėlinio pabaigos, „Neptūnas“ buvo prametęs 15 tritaškių iš eilės. Šią liūdną seriją galiausiai nutraukė iš toli pataikęs Tomas Delininkaitis.

68:77, 38 min.: Thomasas krauna kamuolį iš viršaus.
70:80, 39 min.: Taiklūs Granto baudų metimai. Ohayonas smeigia tritaškį, Williamsas atsako tuo pačiu.