1 2 3 4
Žalgiris 16 25 20 21
Fenerbahce 30 19 23 27
2019-04-25 20:00 / „Žalgirio“ arena (15 400 vietų), Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Leo  Westermann
25 MIN
10 AS
29 MIN

Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

0:2, 1 min.: Pirmąjį metimą pataiko Dixonas.
0:7, 2 min.: Tritaškį smeigia Datome. Septintąjį „Fenerbahče“ pelno Guduričius, o po to Jasikevičius, nesužaidus 2 minučių, prašo pertraukėlės.
3:7, 3 min.: Pirmuosius „Žalgirio“ taškus tritaškiu pelno Westermannas.
3:10, 4 min.: Ulanovas jau sugriebė 3 kamuolius puolime. Dixonas pelno penktąjį tašką.
5:12, 5 min.: Dar du Dixono taškai. Tuo pačiu atsako Daviesas.
5:16, 6 min.: Melli dvitaškis iš vidutinio nuotolio. Kitoje atakoje Melli pataiko lengvą metimą iš po krepšio.
5:21, 7 min.: Dar penki „Fenerbahče“ taškai ir dar viena Jasikevičiaus pertraukėlė.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Žalgirio“ arenoje
„Žalgiris“ ir „Žalgirio“ arena – priblokšta. „Fenerbahče“ mačą pradeda pataikydama 9/10 metimų, kai „Žalgiris“ – 2/9. Kauniečiai dar 3 kartus prarado kamuolius. Tai padeda svečiams jau pirmajame kėlinyje įgyti triuškinamą persvarą ir Jasikevičius 7-ąją minutę panaudoja savo antrąją minutės pertraukėlę.

10:24, 8 min.: Komandos renka po 3 taškus. Walkupas įmeta abi baudas.
12:27, 9 min.: Penktasis „Fenerbahče“ tritaškis iš 5. Walkupas vėl pataiko abi baudas.
16:30, 10 min.: Taiklios Ulanovo baudos. Dixonas pataikė šeštą „Fenerbahče“ tritaškį iš tiek pat galimų. Kėlinys baigiasi Thompsono dvitaškiu.

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas 4, Nate’as Woltersas ir Leo Westermannas po 3.
„Fenerbahče“: Bobby Dixonas 13 (2/2 dvit., 3/3 trit.), Luigi Datome 6 (2/2 trit.).

„Fenerbahče“ pirmajame kėlinyje pataikė visus 6 mestus tritaškius ir 6 dvitaškius iš 8, kai „Žalgiris“ iš toli realizavo vos 1 metimą iš 5, nors visi metimai buvo išmesti esant visiškai laisviems. Be keitimo žaidęs Bobby Dixonas pataikė visus 5 metimus ir pelnė 13 taškų. „Žalgiris“ per šį ketvirtį nė nesugebėjo išnaudoti 4 komandinių pražangų.

18:30, 11 min.: Pirmieji Grigonio taškai.
20:32, 12 min.: Vesely du taškai aidint atakos sirenai. Dvitaškiu atsako ir Daviesas.
25:34, 14 min.: Lengvi Davieso taškai iš po krepšio. Slouko šūvis per White'o rankas.
28:36, 15 min.: Tritaškiu pasižymi ir White'as. Po Wolterso dvitaškio su pražanga „Žalgiris“ po 9 minučių pertraukos priartėja iki vienženklio deficito.
28:38, 16 min.:
Abiejų komandų dvitaškiai.
30:41, 17 min.: „Fenerbahče“ susigrąžina dviženklę persvarą.
35:46, 18 min.: Šeštasis Mahmutoglu taškas iš eilės. Tritaškiu atsako Milaknis. Vesely dvitaškis ir Davieso taškai su pražanga. Tiesa, bauda skrieja pro šalį.

38:49, 19 min.: Milaknis ir Guduričius apsikeičia tritaškiais.
41:49, 20 min.: Woltersas smeigia tolimą šūvį ir kelia „Žalgirio“ areną.

„Žalgiris“: Nate’as Woltersas 11 (4/5 metimai), Brandonas Daviesas 8 (4/5 dvit.), Artūras Milaknis 6 (2/3 trit.).
„Fenerbahče“: Bobby Dixonas 13 (2/2 dvit., 3/3 trit.), Janas Vesely 8 (4/4 dvit.), Kostas Sloukas 7 (4 rez. perd.).

„Fenerbahče“ įspūdingai pataiko, realizavusi pirmus 8 tritaškius iš 9 ir apskritai iki ilgosios pertraukos įmetusi 19 metimų iš 25, tačiau „Žalgiris“ antrajame kėlinyje atrodė kur kas kantresnis ir užtikrintesnis. Per šį ketvirtį kauniečiai realizavo 10 metimų iš 15 ir viso to vos nevainikavo įspūdingu metimu sulig antrojo kėlinio finaline sirena. Minus 8 su tokiu „Fenerbahče“ pataikymu yra labiau nei geras rezultatas.

Jonas Lekšas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Žalgirio“ arenoje
Reguliariojo sezono metu Nate‘as Woltersas nebuvo patikimas metikas iš perimetro ir iš toli atakavo 35,4 proc. taiklumu (23/65). Serijoje su „Fenerbahče“ amerikietis jau pataikė 6 tritaškius iš 8 bandymų (75 proc.)

43:52, 21 min.: Šeštasis taiklus Dixono metimas iš tiek pat bandymų. Dvitaškiu atsako Westeramannas.
48:52, 22 min.: White'as pakabintą kamuolį grūda į krepšį. Davieso dvitaškis su pražanga.

48:57, 23 min.: Dixonas smeigia penktąjį tritaškį iš penkių, o kitoje atakoje lengvai pasižymi dvitaškiu.
50:59, 24 min.: Vesely du taškai su pražanga. Walkupas galingai krauna į krepšį su Melli pražanga.
54:61, 25 min.: Davieso ir Ulanovo taškai. 23-asis Dixono taškas.
54:63, 26 min.: Vesely pataiko abi baudas.
56:65, 27 min.: Melli du taškai metimu nuo lentos. Grigonis „Žalgirio“ deficitą mažina iki vienženklio.
56:68, 28 min.: Greenas prisideda prie „Fenerbahče“ toliašaudės artilerijos.

Bobby Dixonas pataikė pirmus 9 metimus ir pelnė 23 taškus, kol galiausiai savo pirmąjį metimą prametė 28-ąją mačo minutę.

57:72, 29 min.: Jasikevičiui skiriama techninė pražanga, Sloukas įmeta baudos metimą ir prideda tritaškį. Daviesas įmeta vieną baudos metimą.
61:72, 30 min.: Wolterso dvitaškis greitoje atakoje ir Davieso taškai.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 16 (7/10 dvit.), Nate’as Woltersas 13 (5/6 metimai), Artūras Milaknis ir Thomasas Walkupas po 6.

64:74, 31 min.: Davieso du taškai su pražanga. Duverioglu dėjimas greitoje atakoje.

Brandonas Daviesas žaidžia savo geriausias serijos rungtynes. Ketvirtąjį kėlinį pradėjęs dvitaškiu su pražanga, jis jau turi 19 taškų. Šioje serijoje jis per tris mačus vidutiniškai pelnė po 8,3 taško.

64:76, 32 min.: Dar du Duverioglu taškai.
64:81, 33 min.: Daviesas baudžiamas nesportine pražanga. Sloukas realizuoja abu baudos metimus. Guduričiaus tolimas šūvis.
66:84, 34 min.: Komandos apsikeičia metimais.
73:86, 36 min.: Davieso taiklios baudos ir Wolterso penki taškai.
78:92, 38 min.: Greeno keturi taškai. Daviesas pataiko dvi baudas, Grigonis – tritaškį, Dixonas – du baudos metimus.
80:92, 39 min.: Davieso metimas.
82:99, 40 min.: Rungtynės baigiasi Jokubaičio dvitaškiu.