Rungtynės
1 2 3 4
Žalgiris 27 17 21 14
Rytas 16 19 18 11
2019-05-28 18:50 / „Žalgirio“ arena (15 400 vietų), Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Nate  Wolters
19 MIN
Arnas  Butkevičius
35 MIN

Rungtynių eiga

2:1, 1 min.: Ginčo kamuolį laimi „Žalgiris“. Pirmuosius taškus pelno Grigonis. Parachouskis įmeta vieną baudos metimą.
4:1, 2 min.: Dar du Grigonio taškai.
7:3, 3 min.: White'as blokuoja Bendžiaus tritaškį. Butkevičius įveikia Ulanovo gynybą. White'as pataiko pirmąjį rungtynių tritaškį.
9:5, 4 min.: Pirmieji Davieso taškai. Parachouskio du taškai iš vidutinio nuotolio.
12:5, 5 min.: Grigonis pasižymi iš toli ir pelno 7-ąjį tašką.
14:10, 6 min.: Echodo du taškai. White'as kala į krepšį greitoje atakoje, Bendžius atsako tritaškiu.
17:10, 7 min.: Antrasis iš eilės Grigonio tritaškis, po kurio gynėjo sąskaitoje jau yra 10 taškų.

Jonas Lekšas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Žalgirio“ arenoje
Marius Grigonis jau spėjo pelnyti 10 taškų, o prie to prisidėjo tragiška D. J. Seeley gynyba. Amerikietis sunkiai lenda iš po užtvarų bei palieka daug laisvės Grigoniui, kuria jis ir naudojasi.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Žalgirio“ arenoje
Per pirmas 7 mačo minutes Marius Grigonis pelnė tiek pat taškų kiek visa „Ryto“ komanda (10). „Žalgirio“ gynėjas realizavo abu dvitaškius ir du tritaškius iš 4.

21:12, 8 min.: Walkupas „Žalgirio“ persvarą didina iki 9 taškų. Ulanovas pataiko abi baudas, Echodas – dvitaškį su pražanga, bet bauda skrieja pro šalį.
25:15, 9 min.: Lengvas Kavaliausko dvitaškis. Girdžiūno tritaškis ir Wolterso dvitaškis.
27:16, 10 min.: Parachouskis vėl įmeta vieną baudą iš dviejų, Walkupas – abi.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 10 (4/6 metimai), Aaronas White’as 5, Thomasas Walkupas 4.
„Rytas“: Martynas Echodas ir Arciomas Parachouskis po 4.

27:19, 11 min.: Bendžiaus tritaškis.
30:19, 12 min.: Milaknis smeigia tritaškį.
34:21, 13 min.: Davieso dvitaškis su Parachouskio pražanga. Baudos metimas skrieja pro šalį. Echodas krauna į krepšį, o po šio epizodo pertraukėlės prašo Jasikevičius. Daviesas lengvai susitvarko su Bendžiaus gynyba.

Arciomas Parachouskis po eilinio pramesto metimo iš po krepšio atrodo palūžęs, o einant link atsarginių žaidėjų suolelio Dainius Adomaitis baltarusį bandė raginti plojimais. Centras pataikė tik vieną dvitaškį iš penkių ir du baudos metimus iš keturių.

34:23, 14 min.: Butkevičius neklysta atakuodamas baudos metimus.
36:25, 15 min.: Du Echodo taškai. Davieso dvitaškis aidint atakos sirenai.
36:28, 16 min.: Butkevičius dvitaškiu su pražanga pelno septintąjį tašką.

„Rytas“ kol kas realizavo vos 9 metimus iš 26, tačiau rungtynėse juos laiko puolime atkovojami kamuoliai – svečiai turėjo jau 10 antrųjų šansų. Tris kamuolius puolime surinko Arciomas Parachouskis.

36:31, 17 min.: Echodas įmeta 10-ąjį tašką. Šarūnas Jasikevičius baudžiamas technine pražanga, Bendžius įmeta baudos metimą.
42:33, 18 min.: Du iš eilės Westermanno tritaškiai. Lengvai pelnomas Parachouskio dvitaškis.
44:35, 20 min.: Parachouskis ir Woltersas įmeta po du taškus.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 10 (4/7 metimai), Brandonas Daviesas 8 (4/5 dvit.), Leo Westermannas 6, Aaronas White’as 5.
„Rytas“: Martynas Echodas 10 (5/5 dvit.), Arciomas Parachousis 8, Eimantas Bendžius ir Arnas Butkevičius po 7.

47:37, 21 min.: Ulanovo tritaškis, į kurį dėjimu atsako Parachouskis.

47:43, 22 min.: Needhamo ir Normanto tolimi šūviai.
51:43, 23 min.: Westermannas smeigia trečiąjį tritaškį. White'as pataiko vieną baudos metimą iš dviejų.
51:47, 24 min.: Normantas įmeta penktąjį tašką iš eilės, Butkevičius prideda dvitaškį greitoje atakoje.
53:47, 25 min.: Thomaso du taškai.
53:49, 26 min.: Bendžius pataiko dvitaškį.
57:49, 28 min.: Milaknis įmeta vieną baudą, Woltersas – tritaškį.
59:49, 29 min.: Walkupas neklysta mesdamas baudas, „Žalgiris“ susigrąžina dviženklę persvarą.
65:53, 30 min.: Butkevičius realizuoja baudų metimus, Girdžiūnas įmeta dvitaškį. Daviesas pelno dvitaškį su pražanga, o kėlinys baigiasi Wolterso tritaškiu.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 11 (5/6 dvit.), Marius Grigonis (4/9 metimai) ir Nate’as Woltersas po 10.
„Rytas“: Arnas Butkevičius 11 (3 per. kam., 17 naud. balų), Martynas Echodas (5/5 dvit.) ir Arciomas Parachousis po 10.

Eimantas Bendžius per tris kėlinius ilsėjosi mažiau nei 2 minutes, Arnas Butkevičius – kiek daugiau nei 3. „Žalgirio“ gretose vienintelis Marius Grigonis žaidė daugiau nei 20 minučių (20:08).

67:53, 31 min.: Wolterso du taškai, po kurių pertraukėlės prašo Adomaitis.
67:55, 33 min.: Butkevičius tryliktąjį tašką įmeta šūviu iš vidutinio nuotolio.
69:55, 34 min.: Ulanovas „Žalgirio“ pranašumą didina iki 14 taškų.
72:57, 35 min.: Ulanovas įmeta tritaškį ir pelno 10-ąjį tašką.
72:57, 36 min.: Sirvydžio dvitaškis.
72:59, 36 min.: Parachouskio metimas iš po krepšio.
74:61, 38 min.: Komandos keičiasi rezultatyviomis atakomis.
77:61, 39 min.: Grigonio tritaškis.