Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

Tomas Vanagas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Švyturio“ arenoje
Sirgalius „Švyturio“ arenos koridoriuose pasitinka kartoninis Gyčio Masiulio stendas, tačiau vietos aistruoliai praėjusį sezoną Klaipėdos „Neptūno“ ekipoje rungtyniavusio ir artėjantį sezoną tą patį darysiančio puolėjo neišvys. Treneriai nusprendė vienintelį „Neptūno“ atstovą rinktinėje palikti ant suolo.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Švyturio“ arenoje
Dvikovą starto penkete pradeda keturi vyriausi rinktinės žaidėjai (Kalnietis, Seibutis, Mačiulis, Jankūnas) ir Domantas Sabonis. Visi jie, išskyrus Mačiulį, nežaidė pirmajame draugiškame mače su Ispanija.

0:0, 1 min.: Lietuviai laimi ginčo kamuolį.
2:0, 1 min.: Kalnietis prasiveržia ir pelno pirmuosius taškus.
5:0, 2 min.: Mačiulis pataiko iš toli.
5:3, 3 min.: Huffas tolimu metimu atidaro svečių sąskaitą.
7:5, 4 min.: Mačiulis ir Huffas keičiasi taškais.
10:8, 4 min.: Palmi ir Kalnietis pasižymi iš toli.
13:8, 5 min.: Mačiulis smeigia tritaškį.
13:11, 5 min.: Kotti atsako tuo pačiu.
15:11, 5 min.: Du Kalniečio taškai.
17:13, 6 min.: Maxhuni ir Seibučio taškai.
19:13, 7 min.: Kalnietis pataiko baudas.
21:13, 7 min.: Ulanovas varžovo pražangą verčia taškais.
23:13, 8 min.: Du Lekavičiaus taškai.

Domantas Sabonis mačo pradžioje buvo daugiau kuriantis nei atakuojantis žaidėjas. Pirmą kartą į krepšį jis metė tik sužaidus daugiau nei 7 minutes (nepataikė), tačiau per tą laiką jau buvo spėjęs atlikti 3 rezultatyvius perdavimus.

23:15, 8 min.: Gustavsonas atkovoja kamuolį puolime ir pataiko iš po krepšio.
25:15, 9 min.: Gebenas naudojasi šansu puolime.
26:15, 9 min.: Taikli Grigonio bauda.
26:18, 10 min.: Lindbomas kėlinį uždaro taikliu tritaškiu.

Lietuvos rinktinė: Mantas Kalnietis 9, Jonas Mačiulis 8 (2/2 trit.), Renaldas Seibutis, Lukas Lekavičius ir Edgaras Ulanovas – po 2.
Suomijos rinktinė: Shawnas Huffas 5, Tuukka Kotti, Carlas Lindbomas ir Topias Palmi – po 3.

26:20, 11 min.: Nelengvi Palmi taškai.
29:20, 12 min.: Grigonis smeigia tritaškį.
29:22, 13 min.: Kotti taškai.
29:24, 14 min.: Seppala lietuvių klaidą verčia lengvais taškais.
31:26, 15 min.: Ulanovas ir Valtonenas keičiasi taškais.
31:28, 16 min.: Valtonenas galingai krauna iš viršaus.
33:28, 17 min.: Grigonio taškai nuo baudų metimų linijos.

Pirmajame kėlinyje smagiai dalijęsi kamuoliu ir lengvai rasdavę spragų Suomijos gynyboje, lietuviai antrajame pradėjo strigti. Per šį ketvirtį padarytos 6 klaidos (per per pirmą – vos 2) ir per 8 minutes tebuvo pelnyti 7 taškai.

35:28, 19 min.: Seibutis realizuoja baudas.
37:28, 20 min.: Pirmieji Sabonio taškai.
37:31, 20 min.: Maxhuni pataiko besibaigianat atakai skirtam laikui.
39:31, 20 min.: Lekavičius realizuoja baudas.
41:31, 20 min.: Sabonis perima kamuolį ir kamuolį užbaigia dėjimu dviem rankomis.

Lietuvos rinktinė: Mantas Kalnietis 9, Jonas Mačiulis 8, Marius Grigonis 6, Domantas Sabonis (3 atk. kam., 3 rez. perd.), Renaldas Seibutis, Lukas Lekavičius ir Edgaras Ulanovas – po 4, Martinas Gebenas 2.
Suomijos rinktinė: Shawnas Huffas, Tuukka Kotti, Edonas Maxhuni ir Topias Palmi – po 5.

Tomas Vanagas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Švyturio“ arenoje
Pirmoje rungtynių pusėje Dainius Adomaitis rėmėsi pagrindiniais savo krepšininkais ir 10-ies žaidėjų rotacija, nors mačui yra registruota 14 krepšininkų. Iš žaidėjų, kurie kovoja dėl vietos dvyliktuke, aikštėje pasirodė vienintelis Martinas Gebenas, žaidęs mažiausiai – beveik 3 minutes. Aikštėje nepasirodė Rokas Giedraitis, Žygimantas Janavičius, Arnas Butkevičius ir Eimantas Bendžius.

Lietuviai per pirmuosius du kėlinius metė 19 baudos metimų ir pataikė 15, o suomiai atliko tik du metimus bei abu įmetė. Varžovai iš žaidimo atliko 10 metimų daugiau (33-23), tačiau realizavo tik vienu daugiau (12-11).

43:31, 21 min.: Šeštas Sabonio taškas.
45:31, 22 min.: Sabonis krauna iš viršaus po Kuzminsko perdavimo.
47:31, 22 min.: Kuzminskas greitoje atakoje atlieka dėjimą, suomiai prašo minutės pertraukėlės.

Trečiąjį kėlinį Lietuvos rinktinė pradėjo su visai kitokiu nusiteikimu gynyboje ir kelios greitos atakos jau ketvirčio pradžioje privertė suomių trenerį prašyti minutės pertraukėlės. Ypač aktyvus gynyboje buvo pirmą kartą aikštėje pasirodęs Arnas Butkevičius.

47:33, 23 min.: Seppala pataiko iš vidutinio nuotolio.
49:33, 24 min.: Kuzminskas realizuoja baudas.
50:36, 24 min.: Sabonis pataiko baudą, Nenonenas atsako tritaškiu.
53:36, 25 min.: Lekavičius smeigia metimą iš toli.
55:36, 25 min.: Butkevičius galingai krauna iš viršaus.
57:36, 26 min.: Jankūno taškai didina lietuvių persvarą iki rekordinės atžymos.
59:38, 26 min.: Palmi ir Kuzminsko taškai.
59:40, 27 min.: Palmi dvitaškis iš po krepšio.
59:42, 28 min.: Seppala taškai.
62:42, 29 min.: Ulanovo du taškai su pražanga.
64:42, 29 min.: Janavičiaus pirmieji taškai.
64:44, 29 min.: Koivisto realizuoja baudas.
66:44, 30 min.: Jankūnas realizuoja metimą besibaigiant atakai skirtam laikui.
67:44, 30 min.: Janavičius pataiko vieną baudą iš dviejų.

Lietuvos rinktinė: Domantas Sabonis (3 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Mantas Kalnietis – po 9, Jonas Mačiulis 8 (2/3 trit.), Lukas Lekavičius ir Edgaras Ulanovas – po 7, Mindaugas Kuzminskas ir Marius Grigonis – po 6.
Suomijos rinktinė: Topias Palmi 9, Ilari Seppala 6, Shawnas Huffas, Tuukka Kotti ir Edonas Maxhuni – po 5.

67:46, 32 min.: Huffas suklaidina Giedraitį ir pelno lengvus taškus.
69:46, 32 min.: Sabonio taškai iš po krepšio.
69:51, 33 min.: Penki Gustavsono taškai iš eilės.

Eimantas Bendžius šiandien tampa paskutiniuoju, keturioliktuoju, ant parketo  žengiančiu žaidėju. Kartu su juo pirmoje mačo dalyje aikštėje nepasirodė Arnas Butkevičus, Rokas Giedraitis ir Žygimantas Janavičius. Tuo metu po ilgosios pertraukos nuo suolo nebekyla Mantas Kalnietis ir Renaldas Seibutis.

69:53, 34 min.: Valtonenas pataiko sunkų metimą ir pratęsia suomių spurtą 7:0. Adomaitis prašo minutės pertraukėlės.
72:53, 34 min.: Giedraitis smeigia tritaškį ir pelno pirmuosius savo taškus.
72:55, 36 min.: Jantuneno taškai.
75:55, 36 min.: Giedraitis pataiko antrą tritaškį.
75:57, 37 min.: Jantunenas pelno du taškus su pražanga. Baudos metimas skrieja pro šalį.
75:60, 38 min.: Nenonenas įmeta tris baudas.
78:60, 39 min.: Giedraičio tritaškis.