13:57 7 1-1 1-3 2-2 0 2 0 1 0 9
20:49 8 2-2 0-0 4-5 4 1 1 2 0 10
87 27-38 6-17 15-19 38 24 8 15 9 134
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

Lietuvos starto penketas: Kalnietis, Giedraitis, Mačiulis, Sabonis, Valančiūnas.

2:4, 1 min.: Valančiūnas pelno pirmuosius taškus, Wilsonas atsako tuo pačiu, Kalnietis pasižymi metimu iš po krepšio.
5:6, 2 min.: Huffas pasižymi iš toli, JV atsako metimu iš po krepšio.
7:11, 4 min.: Kalniečio tritaškis, po to greitoje atakoje prideda metimą iš po krepšio.
9:13, 5 min.: JV ima kamuolį puolime ir pelno du taškus.

Tomas Vanagas, „BasketNews.lt“ žurnalistas Espe
Per pirmąsias penkias minutes Lietuvos rinktinėje taškus pelnė tik du krepšininkai – 7 surinko Kalnietis ir 6 pridėjo Valančiūnas. Valančiūnui prisėdus ant suolo, jis su Kalniečiu aptarė, kaip dar efektyviau išnaudoti progas.

9:15, 6 min.: Mačiulio taškai iš po krepšio.
9:17, 7 min.: Sabonio suktukas po krepšiu.
9:19, 9 min.: Jankūno dvitaškis.
9:22, 10 min.: Bendžius pataiko baudą, po to perima kamuolį ir ataką baigia dėjimu.

Lietuviai dukart iš eilės puikiai atidirbo gynyboje, kuomet iki atakos pabaigos buvo likusios kelios sekundės. Suomiams išsimetant kamuolį, pirmuoju atveju Arnas Butkevičius į užribį išmušė ką tik paduotą kamuolį, o po to lietuviai taip išgaudė varžovus, kad Jamaras Wilsonas turėjo kamuolį šveisti į Renaldo Seibučio kūną. Galiausiai suomiai kamuolį išsimetė, bet nedelsiant turėjo atlikti metimą. Desperatiškas šūvis skriejo pro šalį.

Suomijos rinktinė: Shawnas Huffas 3.
Lietuvos rinktinė: Mantas Kalnietis 7 (2/2 dvit., 1/1 trit., 1/1 baudos), Jonas Valančiūnas 6 (3/4 dvit.), Eimantas Bendžius 3.

Lietuva pirmajame kėlinyje dominavo arčiau krepšio, iš baudos aikštelės pataikydama 9 metimus iš 11 (81,8 proc.), kai varžovai – tik 2 iš 7 (28,6 proc.). Lietuviai varžovams puolime leido atkovoti keturis kamuolius, kai patys po varžovų krepšiu sugriebė tik vieną kamuolį.

9:27, 12 min.: Bendžiaus tritaškis, po to Butkevičius greitą ataką baigia dėjimu.
11:27, 13 min.: Suomiai nutraukia lietuvių spurtą 16:0.
11:31, 14 min.: JV pelno taškus iš po krepšio.
16:35, 16 min.: Keturi iš eilės Valančiūno taškai.
18:37, 18 min.: Sabonio du taškai.
18:39, 19 min.: Taiklios Giedraičio baudos.
21:39, 19 min.: Kanervo smeigia tritaškį.
21:40, 20 min.: Viena taikli Sabonio bauda.

Suomijos rinktinė: Antti Kanervo 6, Shawnas Huffas 5.
Lietuvos rinktinė: Jonas Valančiūnas 14 (6/9 dvit.), Mantas Kalnietis 7, Eimantas Bendžius 6.

Lietuvos rinktinės statistika arčiau krepšio lieka puiki – 14 taiklių metimų iš 19 (73,7 proc.), kai oponentai įmetė tik 3 iš 10. Mūsiškiai rečiau atakuoja iš toli (2/5), bet tai daro taikliau nei suomiai (3/12). Suomija per pirmuosius du kėlinius jau suklydo 15 kartų, o lietuviai 7 sykius.
Pirmoje pusėje nežaidė Martinas Gebenas ir Žygimantas Janavičius.

25:42, 21 min.: Valančiūnas toliau be vargo renka taškus iš po krepšio.
25:45, 23 min.: Butkevičiaus du taškai su pražanga. Taikli ir bauda.
25:47, 23 min.: Valančiūnas realizuoja baudas.

Suomiai nuo pat Lietuvos rinktinės pristatymo žvalgosi, iš kur sklinda palaikymo šūksniai lietuviams. Lietuvos sirgaliai kiekvienam mūsiškių krepšininkui metant baudos metimus skanduoja žaidėjo vardą.

27:52, 25 min.: Giedraitis smeigia tritaškį.
27:55, 26 min.: Lekavičius pataiko iš toli.
32:57, 27 min.: Du Sabonio taškai.
32:60, 28 min.: Giedraitis pataiko iš toli.
36:64, 30 min.: Keturi iš eilės Lekavičiaus taškai.
36:66, 30 min.: Sabonis didina persvarą iki rekordinės.

Suomijos rinktinė: Antii Kanervo 6.
Lietuvos rinktinė: Jonas Valančiūnas 18, Domantas Sabonis 9, Rokas Giedraitis 8, Lukas Lekavičius ir Mantas Kalnietis po 7.