Fotogalerija
Rungtynių eiga

0:0, 1 min.: ginčo kamuolį laimi žalgiriečiai.
2:2, 2 min.: Papanikolaou ir Landale'as apsikeičia dvitaškiais.
3:4, 3 min.: Dar du Landale'o taškai, Milutinovas realizuoja vieną baudos metimą.

3:7, 4 min.: Gebeno taškai su pražanga.
5:7, 5 min.: Spanoulis prasiveržia ir pelno taškus.
7:7, 5 min.: Reedas lygina rezultatą.
7:10, 6 min.: Grigonis smeigia tritaškį.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas Pirėjuje
Atmosfera Pirėjo „Taikos ir draugystės“ rūmuose visai ne tokia, prie kokios čia esame įpratę. Tribūnose – daugiau nei pusė tuščių vietų, todėl puikiai girdimi ir tie keliasdešimt „Žalgirio“ sirgalių antrajame arenos aukšte. Arenos švieslentės – sugedusios ir rodo ne visą informaciją, taip pat neveikia ir pranešėjo mikrofonas. Atrodo, kad šiomis dienomis čia problemos neapsiriboja tik žaidimu.

9:10, 6 min.: Ketvirtas Reedo taškas.
11:12, 7 min.: Spanoulis ir Gebenas keičiasi taškais.
13:12, 7 min.: Printezis pelno du taškus ir per karjerą Eurolygoje perkopia 3000 taškų ribą.
13:16, 8 min.: Walkupas įmeta baudas, LeDay prideda taiklų dvitaškį.
15:18, 9 min.: Rochestie ir Lekavičius keičiasi taškais.
17:18, 9 min.: Paulas įmeta pirmuosius savo taškus.
19:18, 10 min.: Paulas realizuoja baudas.

„Olympiakos“: Brandonas Paulas (3 atk. kam.), Vassilis Spanoulis (4 rez. perd.) ir Willie Reedas – po 4.
„Žalgiris“: Martinas Gebenas 5, Jockas Landale'as 4, Marius Grigonis 3.

19:21, 11 min.: Lekavičius taikliu tritaškiu pradeda kėlinį.
21:21, 12 min.: Paulas palieka Milaknį už nugaros, prasiveržimą užbaigia dviem taškais ir priverčia Šarą prašyti minutės pertraukėlės.
21:23, 12 min.: Lekavičius pelno taškus besibaigiant atakai skirtam laikui.
23:23, 13 min.: Milutinovas įmeta du taškus su pražanga. Baudos metimas skrieja pro šalį.

„Olympiakos“ baudžia „Žalgirį“ iš baudos aikštelės – iš čia sumetė 18 taškų iš 23, pataikydami 9 metimus iš 10. Tuo metu visi 6 graikų tritaškiai skriejo pro šalį.

25:23, 15 min.: Rubitas realizuoja baudų metimus.

Zachas LeDay prieš buvusią komandą kol kas atrodo perdegęs. Per 9 žaidimo minutes jis metė 4 metimus, iš kurių pataikė tik vieną, o du buvo blokuoti. Atrodo, kad jis bando padaryti daugiau, nei reikėtų.

25:26, 15 min.: Landale'as atsako tritaškiu.
25:28, 16 min.: Landale'as krauna iš viršaus.

Jockas Landale’as sėkmingai pradėjo rungtynes, pelnydamas greitus 4 taškus, tačiau turėjo sėsti ant suolo gavęs dvi pražangas per 3 minutes. Sugrįžęs į aikštę antrojo kėlinio viduryje, jis vėl kėlė grėsmę varžovams – smeigė tritaškį, po to po susikeitimo gavo puikų perdavimą iš Hayeso ir ataką baigė dėjimu. Jo sąskaitoje jau – 9 taškai per 4 žaidimo minutes.

25:31, 16 min.: Hayesas smeigia tritaškį, Kemzūra prašo minutės pertraukėlės.
28:31, 17 min.: Spanoulis pataiko iš toli.
30:33, 17 min.: Milutinovas ir Walkupas keičiasi taškais.
33:33, 18 min.: Printezis pelno du taškus su pražanga, Šaras iš karto griebiasi pasitarimo.
35:33, 19 min.: Reedas įmeta iš po krepšio ir pratęsia „Olympiakos“ spurtą iki 10:2.
35:37, 20 min.: Landale'as pelno keturis taškus paeiliui, Kemzūra prašo minutės pertraukėlės.
37:37, 20 min.: Vezenkovas įmeta abi baudas.
37:39, 20 min.: Jankūnas dviem taškais uždaro ketvirtį.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 7 (5 rez. perd.), Brandonas Paulas ir Willie Reedas – po 6.
„Žalgiris“: Jockas Landale'as 13 (5/5 dvit., 1/2 trit.), Lukas Lekavičius 7, Martinas Gebenas 5, Thomasas Walkupas 4 (1/6 dvit., 4 atk. kam., 3 rez. perd.).

40:39, 22 min.: Printezis įmeta tris taškus.
43:39, 23 min.: Koniaris pataiko iš toli.
45:39, 24 min.: Milutinovas tęsia šeimininkų spurtą iki 8:0.
45:41, 24 min.: Ulanovas taiso metimą.
45:43, 25 min.: Walkupas perpus mažina kauniečių atsilikimą.
48:43, 26 min.: Spanoulis įmeta iš toli.
48:45, 26 min.: Landale'as krauna iš viršaus po Hayeso perdavimo.
51:45, 27 min.: Rochestie smeigia tritaškį.
51:47, 28 min.: Lekavičiaus taškai iš baudos aikštelės.
52:47, 28 min.: Reedas įmeta vieną baudą.
52:49, 29 min.: Pirmieji Perezo taškai šį vakarą.
55:49, 29 min.: Paulas pataiko tolimą metimą, Jasikevičius prašo minutės pertraukėlės.

Pirmoje mačo dalyje pataikę tik 1 tritaškį iš 9, „Olympiakos“ trečiajame kėlinyje prapliupo tolimais metimais – realizavo 5 iš 6. „Žalgiris“ savo ruožtu stringa puolime ir kol kas per ketvirtį yra surinkęs tik 10 taškų.

55:51, 30 min.: LeDay krauna iš viršaus.
58:51, 30 min.: Reedas įmeta du taškus su pražanga.

Per 29 minutes metę vos 3 baudas, žalgiriečiai per paskutinę trečiojo kėlinio minutę prie baudų metimo linijos stojo 2 kartus ir realizavo visus 4 metimus. Visgi baudų metimų skirtumas (7 prieš 17) vis dar yra labai ne „Žalgirio“ naudai.

58:53, 30 min.: Lekavičius realizuoja baudas.
60:53, 30 min.: Rubitas pelno du taškus.
60:55, 30 min.: Walkupas kėlinį uždaro dviem taškais.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis ir Willie Reedas – po 10, Brandonas Paulas 9, Georgios Printezis 8.
„Žalgiris“: Jockas Landale'as 15, Lukas Lekavičius 11, Thomasas Walkupas 8, Martinas Gebenas 5.

60:57, 31 min.: Landale'as pataiko abi baudas.
62:57, 31 min.: Milutinovas realizuoja baudų metimus.
64:57, 32 min.: Laisvas baudos aikštelėje likęs Milutinovas deda iš viršaus po Spanoulio perdavimo. Jasikevičius prašo minutės pertraukėlės.
66:59, 34 min.: Lekavičius ir Spanoulis keičiasi taškais.
66:61, 34 min.: Walkupas įmeta baudas.

Tris kėlinius strigę su baudų metimais, žalgiriečiai gali atsigriebti ketvirtajame. Sužaidus vos kiek daugiau nei 3 minutes, „Olympiakos“ turi penkias komandines pražangas ir kauniečiai dabar po kiekvienos pražangos stos prie baudų metimo linijos.

68:61, 34 min.: Printezis realizuoja baudų metimus.
71:61, 35 min.: Paulas smeigia tritaškį, Jasikevičius prašo minutės pertraukėlės.
74:61, 35 min.: Rochestie gilina „Žalgirio“ duobę.

Vienoje aikštės pusėje Artūras Milaknis nepataiko tritaškio, kitoje Brandonas Paulas smeigia tolimą metimą ir taip per keliolika sekundžių įvyksta 6 taškų pokytis. Vietoje minus keturių – minus dešimt ir tai yra didžiausias „Žalgirio“ deficitas šiandien. Jasikevičius tuomet ima paskutinę minutės pertraukėlę šiandien. Po jos Ulanovas prameta iš toli, Rochestie smeigia dar vieną tritaškį ir „Žalgirio“ laivas atrodo paskendęs.

74:63, 36 min.: Landale'as atlieka dėjimą.
76:63, 37 min.: Paulas perima kamuolį ir krauna iš viršaus.
76:64, 37 min.: Lekavičius pataiko baudą.
77:64, 38 min.: Milutinovas realizuoja baudos metimą.
79:66, 38 min.: Grigonis ir Spanoulis keičiasi taškais.
79:68, 38 min.: Landale'o taškai.
81:68, 39 min.: Spanoulis pelno taškus iš po krepšio.
81:74, 40 min.: Perezas pelno du taškus su pražanga. Paulas baudžiamas technine pražanga. Milaknis įmeta baudą.