Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

0:0, 1 min.: ginčo kamuolį atkovoja „Žalgiris“.
2:2, 1 min.: Landale'as dvitaškiu po žaidimo nugara atidaro taškų sąskaitą, Calathes pataiko dvitaškį.
2:4, 2 min.: Walkupo prasiveržimas ir taškai.
2:6, 2 min.: Ulanovo baudų metimai.
4:6, 3 min.: Calathes floateris.
6:6, 3 min.: dvi Mitoglou baudos.
6:8, 3 min.: Milaknio įkirtimas ir taškai iš po krepšio.
6:10, 4 min.: Ulanovo metimas aukšta trajektorija.
6:12, 5 min.: Landale'as meta taškus po Walkupo perdavimo pikenrolo situacijoje.
8:12, 5 min.: lengvi Thomaso taškai iš po krepšio.
11:15, 6 min.: Papapetrou 2+1 taškai ir Milaknio tritaškis.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas Atėnuose
Labai solidi „Žalgirio“ pradžia puolime: visi 5 taiklūs dvitaškiai ir vienas iš dviejų tritaškių. Gynyboje kauniečiams kol kas skaudžiausios dvi greitos Thomaso Walkupo pražangos. Amerikietį ketvirčio viduryje pakeitė Lukas Lekavičus ir žiūrovai jį pasitiko šiltais plojimais.

11:19, 7 min.: LeDay pataiko iš vidutinio nuotolio, o vėliau galingai deda iš viršaus.

13:24, 8 min.: Papagiannis ir Lekavičiaus dvitaškiai bei LeDay tolimas metimas.

„Žalgiris“ puolime žaidžia bene įspūdingiausią atkarpą šį sezoną. Zachas LeDay nepaskubėjo ties tritaškio linija, prasiveržė ir galingai įkrovė, tada kitoje atakoje statė vieną užtvaros po kitos Lekavičiui ir šis smeigė dvitaškį, o galiausia LeDay pataikė iš toli ir Ricko Pitino kantrybės taurė buvo perpildyta. „Žalgiris“ kol kas yra pataikęs visus 8 dvitaškius ir 2 tritaškius iš 3.

16:24, 8 min.: Rice'as po minutės pertraukėlės šauna tolimą metimą.
18:24, 9 min.: Wiley pataiko dvitaškį metimą.
18:27, 10 min.: Riversas taškų sąskaitą atsidaro tolimu metimu.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou ir Tyrese‘as Rice‘as po 3.
„Žalgiris“: Zachas LeDay 7, Artūras Milaknis 5, Jockas Landale‘as ir Edgaras Ulanovas po 4.

Pirmajame kėlinyje pirmą kartą per beveik du mėnesius (nuo lapkričio 21 d.) Eurolygoje aikštėje pasirodė Rokas Jokubaitis ir vienu metu žaidė kartu su Luku Lekavičiumi ir K.C. Riversu, suformuodami itin žemą, bet mobilią gynėjų liniją. Jokubaitis pasižymėjo vienu rezultatyviu perdavimu.

20:29, 11 min.: Thomaso ir Riverso dvitaškiai.
22:29, 12 min.: Thomasas ore pakabina kamuolį Papapetrou, o šis, nenusileidęs ant žemės, pataiko iš po krepšio.
22:31, 12 min.: Lekavičiaus pirmieji taškai.
24:32, 13 min.: dvi Rice'o ir viena Landale'o bauda.
27:34, 14 min.: Thomaso tritaškis ir Riverso floateris.
29:34, 14 min.: Papagiannis pelno taškus iš po krepšio.
29:35, 14 min.: Walkupo baudos metimas.
32:37, 15 min.: Rice'o tritaškis ir Ulanovo dvitaškis.
32:40, 16 min.: Hayesas pataiko iš toli.
34:40, 16 min.: Rice'as pataiko du baudų metimus.
37:40, 17 min.: Calathes pataiko dvitaškį su pražanga ir realizuoja baudos metimą.

„Žalgiris“ pataikė pirmus devynis dvitaškius, kol galiausiai Lukas Lekavičius prametė dešimtąjį. Apskritai, taškai Atėnuose liejasi laisvai. Abejose komandose pasižymėję jau yra po 8 žaidėjus, o puolimas toks, jog abi ekipos turėtų būti 85-90 taškų zonoje.

37:41, 17 min.: LeDay baudos metimas.
42:43, 18 min.: Johnsono tritaškis ir Lekavičiaus bei Papagiannis dvitaškiai.
44:45, 18 min.: Lekavičiaus baudos ir Fredette'o dvitaškis.
46:47, 20 min.: Lekavičiaus floateris ir Fredett'o baudų metimai.
46:49, 20 min.: Lekavičiaus baudų metimai.

„Panathinaikos“: Tyrese‘as Rice‘as 10, DeShaunas Thomasas 7, Georgios Papagiannis ir Jimmeris Fredette‘as po 6, Ioannis Papaprtrou ir Nickas Calathes (6 rez. perd.) po 5.
„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 12, Zachas LeDay 8, K.C. Riversas 7, Edgaras Ulanovas 6, Artūras Milaknis ir Jockas Landale‘as po 5.

„Žalgiris“ pirmoje mačo pusėje dvitaškius metė taikliau (14/18, 78 proc.) nei baudas (9/12,m 75 proc.), o tritaškiai taip pat buvo skrodė tinklelį, nors ir nebuvo metami dažnai (4/8). Taip taikliai atakuodami, kauniečiai puolime neatsikovojo nė vieno kamuolio, prarado vos 5 kamuolius ir puolime apskritai atrodo labai solidžiai. Pasitempti jiems reikės gynyboje, kur Nickas Calathes (6 rez. perd.) ir Tyrese’as Rice’as (10 taškų) kol kas buvo pernelyg laisvi.

49:49, 21 min.: Fredette'o tolimas metimas.
51:54, 23 min.: Papapetrou ir Walkupo dvitaškiai, Riverso tritaškis.
53:57, 25 min.: Rice'o metimas iš kairės ir dar vienas Riverso tolimas metimas.
58:59, 26 min.: tolimas Rice'o tritaškis ir Jankūno bei Papapetrou dvitaškiai.
61:59, 27 min.: trys Rice'o baudų metimai.

Tyres’as Rice’as terorizuoja „Žalgirį“ ir trečiajame kėlinyje yra pelnęs 8 iš 15 komandos taškų. Jo vedama „Panathinaikos“ pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį.

61:61, 27 min.: taiklios LeDay baudos lygina rezultatą.
64:64, 28 min.: Walkupo ir Papapetrou tritaškiai.
66:64, 29 min.: Calathes vogia kamuolį ir greitoje atakoje pelno taškus iš po krepšio.
66:66, 29 min.: dvi Ulanovo baudos.
71:66, 30 min.: Thomaso tritaškis ir Calatheso dvitaškis.

„Panathinaikos“: Tyrese‘as Rice‘as 18, DeShaunas Thomasas ir Ioannis Papaprtrou po 10, Jimmeris Fredette‘as ir Nickas Calathes (9 rez. perd.) po 9.
„Žalgiris“: K.C. Riversas 13, Lukas Lekavičius 12, Zachas LeDay ir Thomasas Walkupas po 10.

Dar vienas prastas „Žalgirio“ kėlinys gynyboje. Nickas Calathes ir Tyrese’as Rice’as šiandien yra per dideli galvos skausmai „Žalgiriui“, o puolime kauniečiai sužaidė nerezultatyviausią kėlinį šiandien (17 taškų).

78:70, 32 min.: 4 Walkupo taškai, Calatheso, Papagiannis dvitaškiai ir Johnsono tritaškis.
78:72, 34 min.: Walkupo baudų metimai.
82:72, 35 min.: Papagiannio dėjimas ir komandos draugo metimo pataisymas.

Panašu, kad „Panathinaikos“ perlaužė rungtynes savo naudai. „Žalgiris“ nesustabdo praktiškai nė vienos varžovų atakos ir šie pirmą kartą šiandien įgyja dviženklę persvarą. Šarūnas Jasikevičius įpusėjus ketvirtajam kėliniui ima paskutinę turimą minutės pertraukėlę šiandien.

82:76, 36 min.: Milaknio baudos ir greiti Lekavičiaus taškai po Calatheso prarasto kamuolio.
86:78, 37 min.: Calatheso baudos metimas, Ulanovo dvitaškis ir Thomaso tritaškis.
89:81, 38 min.: Thomaso ir Landale'o tritaškiai.
91:83, 39 min.: Calatheso ir Lekavičiaus taškai, Landale'o tritaškis.
92:88, 40 min.: Papapetrou bauda ir Walkupo dvitaškis.
94:91, 40 min.: Rice'o taškai ir Hayeso 2+1.
96:91, 40 min.: Fredette'o baudos.
96:94, 40 min.: Hayeso tritaškis.