2:0, 1 min.: Echodas rungtynes pradeda dėjimu.

2:3, 2 min.: O'Bryanto tolimas metimas.
2:6, 3 min.: Kalnietis smeigia tritaškį.
2:9, 4 min.: Antrasis O'Bryanto tolimas metimas.
4:12, 5 min.: Bendžius švelnina vilniečių atsilikimą, varžovai pataiko dar vieną tritaškį.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Siemens“ arenoje
Mantas Kalnietis per kiek daugiau nei 5 minutes suklydo 3 kartus, visus juos – tiesiog pamesdamas kamuolį arba atiduodamas jį varžovams. Ne pati geriausia pradžia įžaidėjui, nors jo komanda startavo pataikydama visus 4 tritaškius, iš kurių vieną realizavo ir pats Kalnietis.

9:12, 6 min.: Penki iš eilės šeimininkų taškai.
11:16, 7 min.: Į keturis svečių taškus paeiliui, Cruzas atsako dvitaškiu.
13:19, 8 min.: Bičkauskio dvitaškis, varžovai pelno taškus su pražanga.

Lukas Malinauskas, „BasketNews.lt” žurnalistas” „Siemens” arenoje
Terrellą Holloway kėlinio viduryje pakeitęs Dovis Bičkauskis dviem puikiais momentais debiutuoja Europos taurėje. Įžaidėjas dukart perėmė kamuolį iš Manto Kalniečio bei per 24 sekundes aikštėje dar atliko du rezultatyvius perdavimus, kurie virto penkiais „Ryto” taškais, privertusiais „Lokomotiv” prašyti minutės pertraukėlės.

16:21, 9 min.: Cummingso taškai, Bendžius pelno dvitaškį su pražanga.
16:23, 10 min.: Dekkerio taškai iš po krepšio.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 8, Dovis Bičkauskis, Pako Cruzas, Martynas Echodas ir Arnas Butkevičius po 2.
„Lokomotiv“: Johnny O'Bryantas 8, Alanas Williamsas 5.

18:25, 11 min.: Sirvydžio taškai baudų metimais, Kalnietis atsako dvitaškiu.
20:28, 12 min.: Kalnietis didina varžovų pranašumą iki dviženklio, Holloway atsidaro taškų sąskaitą.
22:30, 12 min.: Komandos apsikeičia sėkmingais išpuoliais.
25:32, 13 min.: Į Dekkerio taškus. Holloway atsako dvitaškiu su pražanga.
28:32, 13 min.: Bendžiaus tritaškis.
32:32, 14 min.: Kairys su Sirvydžiu pratęsia šeimininkų spurtą iki 10:0.
34:35, 15 min.: Dekkerio tritaškis, Kairys atsako dvitaškiu.

Įgiję didžiausią deficitą rungtynėse (22:32), vilniečiai atkarpą po to laimėjo 20:3 ir įgijo 7 taškų persvarą (42:35). Per šią atkarpą „Rytas“ pataikė 8 metimus iš 10, kai „Lokomotiv“ prametė 8 metimus iš 9 ir suklydo 3 kartus.

42:37, 17 min.: Bendžiaus ir Cruzo tritaškiai, Williamsas nutraukia svečių taškų badą.
44:39, 18 min.: Cruzas su O'Bryantu apsikeičia taškais.
47:39, 18 min.: Cruzo taškai su pražanga.
49:41, 19 min.: Echodo dėjimas, Kulaginas atsako tuo pačiu.
50:41, 19 min.: Echodas realizuoja baudos metimą.
56:44, 20 min.: Echodo taškai su pražanga, Kulaginas atsako tritaškiu. Bendžius kėlinį uždaro dar vienu tolimu metimu.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 17 (4/6 trit.), Pako Cruzas 12, Martynas Echodas 10.
„Lokomotiv“: Johhny O'Bryantas 10, Alanas Williamsas 9 (8 atk. kam.), Mantas Kalnietis (5 kld.) ir Dimitrijus Kulaginas po 8.

Neįtikėtinai antrajame kėlinyje puolęs „Rytas“ sumetė 83 proc. metimų – 15 iš 18 (11/12 dvit. ir 4/6 trit.). Tai turi būti klubo taškų ir taiklumo rekordas Europos taurėje. „Lokomotiv“ treneris Lucca Banchi anksti išnaudojo dvi minutės pertraukėles ir didžiąją ketvirčio dalį turėjo iš šono stebėti, kaip jo komanda nesulaiko „Ryto“ antpuolių.

Įspūdingo „Ryto” kėlinio bene ryškiausias žmogus – Pako Cruzas, antrajame ketvirtyje pelnęs 10 iš 12 savo taškų. Užsikūrusio gynėjo ieškoję vilniečiai maitino jį perdavimais, o šis atsidėkojo aštuonių iš eilės taškų atkarpa.

Krepšį be klaidų kol kas atakuojantis Mantas Kalnietis realizavo tris metimus ir surinko 8 taškus, tačiau Lietuvos rinktinės kapitonas suklydo net 5 kartus. „Rytas” prarado tik 3 kamuolius, tuo metu „Lokomotiv” iš viso klydo 12 sykių.

58:47, 22 min.: Į Dekkerio tritaškį, Cruzas atsako dvitaškiu.
58:50, 23 min.: O'Bryanto tritaškis.
58:54, 24 min.: Septyni iš eilės svečių taškai.
60:56, 25 min.: O'Bryantas ir Echodas apsikeičia taškais.
62:56, 26 min.: Bičkauskio dvitaškis.
62:56, 27 min.: Bičkauskio dvitaškis.
64:59, 28 min.: O'Bryanto tritaškis, Butkevičius atsako dvitaškiu.
67:59, 29 min.: Bendžiaus tolimas metimas.

6-ąjį tritaškį iš 10-ies bandymų pataikęs Eimantas Bendžius fiksuoja naują asmeninį rekordą Europos taurėje ir kartoja geriausią karjeros rezultatą. Tuo pačiu „Ryto” kapitonas, įsirašęs 23-ą tašką, gerina ir geriausią rezultatyvumo rezultatą Europos taurėje. Prieš tai jo rezultatyvumo rekordas šiame turnyre siekė 21 tašką.

72:63, 30 min.: Bendžius smeigia šeštąjį tolimą metimą, o Kairys ketvirtį užbaigia taškais iš po krepšio.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 23 (6/10 trit.), Pako Cruzas 14, Martynas Echodas 12.
„Lokomotiv“: Johnny O'Bryantas 18 (7 atk. kam.), Alanas Williamsas 11 (8 atk. kam.), Samas Dekkeris ir Dimitrijus Kulaginas po 10.

74:65, 31 min.: Sirvydis su Dekkeriu apsikeičia dvitaškiais.

Deividas Sirvydis prieš tai buvo prametęs visus 3 tritaškius, bet vis tiek nedvejodamas švystelėjo ir ketvirtąjį, kuris taip pat skriejo pro šalį. Jaunasis „Ryto“ talentas šiandien atrodo pernelyg skubantis pasižymėti.

74:68, 32 min.: Kulagino tritaškis.
76:70, 33 min.: Echodo ir Kulagino taškai.
80:72, 34 min.: Sirvydis iš penkto bandymo pataiko iš toli.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Siemens“ arenoje
Metikai mes, kitaip to apibūdinti negalima. Prametęs pirmus keturis tritaškius, Sirvydis be menkiausių dvejonių šovė ir penktąjį, kurį pataikė, o netrukus paleido ir šeštąjį, kuris vėl skriejo pro šalį. Netrukus stabdydamas greitą ataką, jis užsidirbo nesportinę pražangą.

80:76, 35 min.: O'Bryanto taškai.
84:76, 36 min.: Holloway tikslus baudos metimas, Bendžius prideda dar tris.
84:80, 37 min.: Kulagino dvitaškis, O'Bryanto dar du taškai.
87:82, 38 min.: Kairio dvitaškis su pražanga, Kalnietis realizuoja baudas.
87:84, 39 min.: Svečių taiklūs baudų metimai, Cruzas atsako dvitaškiu.