Apdovanojimų kolekciją pardavęs Oscaras Robertsonas susižėrė daugiau nei 500 tūkst. JAV dolerių (5)

2018-08-18

Į „Dzūkiją“ atvyksta du Ispanijos trečiojoje ir ketvirtojoje lygose rungtyniavę legionieriai (17)

2018-08-18

16-metės Kaune vykstančiame Europos čempionate patyrė pirmąją nesėkmę (3)

Lietuvos jaunučų (iki 16 m.) merginų rinktinė patyrė pirmąjį pralaimėjimą „Always“ Europos čempionate. Tado Stankevičiaus auklėtinės Kauno sporto halėje 49:66 (16:16, 8:21, 17:12, 8:17) turėjo pripažinti Rusijos rinktinės pranašumą.

Lietuvės sunkiai pradėjo rungtynes ir įpusėjus pirmajam kėliniui atsiliko 2:10. Po Urtės Čižauskaitės tritaškio ir taiklių baudų metimų rezultatas tapo lygus (12:12). Antrojo kėlinio pradžioje varžovės vėl spurtavo ir nutolo (18:28).

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino, bet rusės išlaikė sau palankų pranašumą. Lietuvėms prastai sekėsi realizuoti baudų metimus ir tai neleido sušvelninti deficito. Rusės iki susitikimo pabaigos išsaugojo dviženklę persvarą ir iškovojo antrąją pergalę.

Rusijos jaunučių merginų rinktinė: Darija Anikina 19 (9/14 dvit., 12 atk. kam.), Darija Gončarova 13 (10 atk. kam.), Nina Ulčenkova 10.

Lietuvos jaunučių merginų rinktinė: Gedvilė Savostaitė 13 (3/7 met.), Audronė Zdanevičiūtė 11 (4/8 dvit.), Simona Visockaitė 10 (11 atk. kam.).

Paskutinį mačą Kinijoje sužaidęs Kupšas išėjo su trenksmu – dvigubas dublis ir 42 naudingumo balai (2)

2018-08-18

Tauras Jogėla ir toliau žais lietuvių pilnoje Ščecino komandoje (8)

2018-08-18

Lavrinovičiai artėja prie susitarimo su Šeškaus komanda (16)

2018-08-17

Brolių Kšištofo ir Darjušo Lavrinovičių karjeros krypsta link „Prienų“ komandos, tačiau šioje istorijoje dar nieko nenuspręsta.

Anapilin iškeliavo „Spurs“ pamatus kūręs ir Bryantą išmainęs Bassas (1)

2018-08-18

„Žalgiris“ šmaikščiai atsisveikino su pasitraukiančiu Navarro

Būtent rungtynėse su „Žalgiriu“ kartą Juanas Carlosas Navarro fiksavo savo asmeninį rezultatyvumo rekordą (32), o kitąkart – ir naudingumo (35). „Pagaliau, daugiau jokių Navarro taškų į „Žalgirio“ krepšį“, – juokauja kauniečiai.

Krepšinio galia: kaip „Lokomotiv“ sirgalė atgavo atmintį stebėdama rungtynes (1)

2018-08-18

Iš darbo televizijoje išspirtas Bowenas: „Jei „Clippers“ neprisivilioja žaidėjų, aš dėl to nesu kaltas“ (3)

2018-08-18

Dončičius: apie savo dievaitį ir prognozes NBA metų naujoko bei MVP rinkimuose (5)

2018-08-17

Navarro išlydėjimas socialiniuose tinkluose: sveikina ir buvę komandos draugai, ir didžiausi varžovai (2)