Stambulo „Fenerbahče“ mače su „Valencia“ pataikė 24 tritaškius. Tai – naujas visų laikų Eurolygos rekordas.

„Fenerbahče“ treniruotėje – gimtadienio sveikinimai Šarui

48-ąjį gimtadienį švenčiantis Šarūnas Jasikevičius buvo pasveikintas Stambulo „Fenerbahče“ treniruotėje.

„Fenerbahče“ rūbinėje – Šaro triumfas su žaidėjais (1)

Stambulo „Fenerbahče“ Turkijos taurės titulo link vedęs Šarūnas Jasikevičius triumfavo su žaidėjais rūbinėje.

Stambule pas Šarūną Jasikevičių | BasketNews vlogas

BasketNews žurnalistas Lukas Malinauskas Stambule apsilankė pas „Fenerbahče” vairą perėmusį Šarūną Jasikevičių ir Kauno „Žalgirio” rungtynėse.

Po finalinio švilpuko – „Fenerbahče“ ir „Panathinaikos“ žaidėjų apsistumdymas (1)

Scottie Wilbekinui neleidus Atėnų „Panathinaikos“ komandai sustoti šūkiui Stambulo arenos viduryje, tarp žaidėjų kilo apsistumdymas.

Gimtinėje siautėjęs Guduričius – Eurolygos turo MVP

24-ajame Eurolygos ture į neviltį Belgrado „Partizan“ varęs Marko Guduričius pripažintas Eurolygos turo MVP.

Serbas gimtinėje per 25 minutes surinko 25 taškus (3/5 dvit., 4/5 trit., 7/7 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius, 5 išprovokuotas pražangas ir 35 naudingumo balus.

Jo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ 97:94 palaužė „Partizan“ ekipą.

Turkijoje triumfavusi „Fenerbahče“ šventė kartu su fanais

Stambulo „Fenerbahče“ po ketverių metų pertraukos susigrąžino Turkijos lygos titulą.

Pirmenybė šeimai: Vesely finalo MVP atsiėmė laikydamas sūnų

Fantastiškai Turkijos lygos finalo serijoje rungtyniavusiam Vesely atiteko finalo MVP apdovanojimas. Lemiamame sezono etape jis fiksavo 16,3 taško, 6,5 atkovoto kamuolio ir 23 naudingumo balų vidurkius.

Skriejo daiktai: „Galatasaray“ įsivėlė į konfliktą su „Fenerbahče“ fanais

„Galatasaray“ Stambulo derbyje varžovų teritorijoje 76:70 nukovė „Fenerbahče“ ir po rungtynių įsivėlė į konfliktą su priešininkų fanais. Į aikštę skriejo daiktai.

Dėl nepadoraus fanų elgesio sustabdytas Turkijos taurės pusfinalis: abiejų klubų sirgaliai – išvaryti

Bursoje vykstančiame finalo ketverte – neramumai. Pusfinalio tarp Stambulo „Fenerbahče“ ir Stambulo „Galatasaray“ fanai įsisiautėjo ir dėl to rungtynės buvo sustabdytos.

Žaidėjai iškeliavo į rūbinę, o abiejų komandų fanai buvo priversti palikti areną.

Neįtikėtina: kaip per 19 sekundžių panaikinti 8 taškų skirtumą prieš „Fenerbahče“?

Turkijos lygos ketvirtfinalio mače prieš Stambulo „Fenerbahče“ klubą Stambulo „Daruššafaka“ krepšininkai sukūrė mažą stebuklą: per 19 sekundžių panaikino 8 taškų deficitą bei išplėšė pratęsimą.

Vis dėlto per pridėtą laiką dominavo Stambulo ekipa, 5 minučių atkarpą laimėjo 18:6 ir iškovojo pergalę (103:91).

Edgaras Ulanovas nebuvo registruotas mačui dėl legionierių limito.