Visu pirma, kiek teko ziureti, Valencia atrode tiesiog prastai. Taskas. Anksti daryti isvadas, bet klausimas islieka, kiek Mumbru kede kieta? Antra, teiseju sprendimai pabaigoje likus kiek tai apie 30-40 sekundziu, tai buvo nesuprantami - uzsoka Zeronos zaidejas ant nugaros priesininkui esant su kamuoliu, bet svilpuko nera, o galu gale dar technine prazanga likus kelioms sekundems uz paprasta prazanga, comon. Trecia, ziurint Golomana, taip ir tapo neaisku, del ko jo Lietkabelis atsisake, o pasiliko Popoviciu?
Kiekvienas gali tureti savo nuomone. Kaip minejau, asmenine nuomone jis efektyvesnis puolejas, nei gynejas. Kad buvo pernai pasiektas top-8, tai nekencia esmes.
Atsakymo i tavo klausima tikrai neturiu, bet speciau, jog 500k ispirka, kuria tik DABAR gavo pasiulyta ir yra tas atsakymas i pacio klausima, bei matant, jog - cia is subjektyvaus boksto stebint - Maksvycio bei Igno sajunga nera ta, kur abu jaustusi gerai bei jaukiai ir patogiai.
Gal ir gerai. Cia jau Bartzoko problema bus, i kokia pozicia ji statyti :D Dabar Maksvytis gales issirinkti, is to kas turguje beliko, kas jam labiau prie sirdies. Vis vien, asmenine nuomone, Ignas nesiziurejo gerai Kaune kaip gynejo pozicijoje. Net ir po rinktines, lieku prie savo nuomones, jog geriausiai jis atrodo kaip puolejas, galintis ir sunkiu palosti tam tikriems mismatchams, bei ir gyneju pabuti, jei jau to reikia. Kol kas ziurint Oly sudeti, bet nemacius ju rungtyniu, jiems ir truksta universalaus 3-ios pozicijos zaidejo. Tenka tik palinketi sekmes.
@sia - kodėl parodija? gi yra viena laisva vieta į vieną natūralizuoto poziciją, į kurią gali pakliūti kiekvienas su tos šalies pasu. Konkurencija. Gi darbo vietos be konkurencijos ir atrankos, o dar žiūrint ir į tautybes, būtų rezultatas iš trijų žodžių: stagnacija, korupcija, degradacija.
Šioks toks off-topicas, bet į tą pačią pusę. Greičiausiai didžioji dalis nesutiks, bet šiais globalizacijos bei tautų/šeimų maišymosi laikais, siūlyčiau kiek laisviau bei atsainiau žiūrėti į natūralizaciją ir jos procesus, tik kad kiek iš kitos pusės. Vienas natūralizuotas žaidėjas, asmenine nuomone, nėra blogas formatas, ypač žiūrint iš krepšinio, o ne iš nacionalisto, pusės, kas liečia krepšinio kaip šakos populiarinimą bei vystymą pasauliniu mąstu. Klausimas yra ir jis visada bus - kas yra natūralizuotas? Asmenine nuomone, žaidejas, kuris yra gimęs tam tikroje šalyje ar turintis bent jau vieną iš tėvų su tos šalies pasu, bei jei tas žaidejas turi ar įgavo vėliau, nesvarbu kada, tos šalies pasą,- nėra natūralizuotas. Šiais laikais gi čia ribos yra tokios mažos, ir čia jau kasdienybė, o ne be išimtys. Čia yra geri pavyzdžiai kaip Ignas, būsimas Buzelis, daug tokių žmonių yra Vokietijoje, arba tūjų su dvigubomis pilietybėmis, bet ir iš tų kolonijinių šalių istorijų, kur daug kas yra istoriškai persipainioję. Asmeniškai, būtų svarbu ir kiek kredito duoti tiems žaidėjams, kurie turi žmonas/vyrus tų šalių, ir kurių pilietybės siekė metų metus, pvz. 3 metus mažiausia. Tai tiek Schilbas, tiek Wilsonas geri pavyzdžiai, kuriems buvo pilietybės įgyjimas, kalbos išmokimas svarbiau, o paskui buvo tik atstovavimas nacionalinėm komandom su visu atsidavimu. Iš kitos pusės, jei jau vieną sykį atstovavai kažkurios kitos valstybės vėliavą oficialiose rungtynėse, nesvarbu ar tai tebuvo jaunimo rinktinė, - tai tada jau spredimas - visam gyvenimui, be galimybės ją pakeisti. Aišku bus ir čia krepšininkų, bandančių apeiti visa tai, bet tai bent jau atspindės šiuolaikines demografijas, natūralias migracijas, mišrias šeimas, bei pagaliau atitinkant šiuolaikinio pasaulio realijas, kur šalių sienos beveik neegzistuoja. Bet visumoje, tai liečia pagrinde Europą, taip pat smarkiai vidurio Ameriką, dalinai vakarų Afrikos šalis, mažiau kitus regionus, kur krepšinis yra tiesiog mažai populiarus. Aišku, tai diskusinis rakursas, bet FIBA turėtų jau dabar pradėti adaptuotis į naują pasaulį bei būti inovatoriais.
Del Hornsby. Tai tritaskiu masina. Bet... kiek teko ji matyti LNB, tai jam reikia gero izaidejo. Nanterreje jis tutejo Bibbins, kuris ir buvo lyderis, bet ir su geru 3-kiu pataikymu. Hornsby negali palikti laisvo, bet ljei jis bus daugiausia issimetantis zaidejas, tai ir jo triraskiu procetas kris, kas ir yra jo vienintele stipri puse. Nezinau kaip atrode jis pas lenkus, bet Rytui reikia tiketis, jog Velicka bei Cole bus tie izaidejai isvedantys ji ant metimo.
Idomu butu suzinoti, kokios yra musu federacijos islaidos pasiruosimui siam cempionatui bei pats cempionatas? Bei ar gauna federacija pinigu is FIBA visam siam procesui? Visumoj, premijines cempionato sumos pagal vietas yra - menkos, svelniai tariant. Tai yra daugumos zaideju menesinis, o kai kuriu ir savaitinis atlyginimas. Elementariai ziurint, galetu ju visai neduoti, jei jau tokios sumos galimos - jei jau zaidziama del salies garbes, tai jau tebunie, tai butu kiekvienos salies reikalas (kas ir yra, jei tokias sumas gauni). Cia nebent Afrikos federacojoms didesne financine injekcija, kitoms...
Smagu dėl vokiečių; spėjau, jog laimės čempionatą, na bet žiūrėsim. O štai Šrioderį turėjau menedžeryje, ir dar kapitonu!!! - tai surinko bliam visus -18 naudingumo :D
Kai žaidė už Weissenfelsą 21/22 sezone, tai niekuo jis neįstrigo. iš statistikos, tritaškius metė mažai ir tai apgailetinai. bet ir apskritai komandos tiek rezultatai tiek žaidimas buvo liūdni.