Žaidėjai

a b c č d e f g h i j k l m n o p q r s š t u v w x z ž

š / Profesionalai

Free Agents, Kėdainių Nevėžis-Optibet
Lietuvos jaunučių rinktinė
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Liepojos Liepaja/LSSS
Vilniaus Kamanė
Klaipėdos LCC, LCC -V.Knašiaus (A), Lietuvos jaunių (iki 17 metų) rinktinė - nematoma
Alytaus Dzūkija, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Kretinga, Marijampolės Sūduva-Mantinga , Norčiopingo Dolphins, Palangos Palanga, Prienų Labas GAS
Kauno LSU-Kaunas, Vilniaus Svaja
Alytaus Dzūkija, Kauno Žalgiris, Kijevo Budivelnik, Lietuvos rinktinė, Panevėžio Lietkabelis, Prienų Labas GAS, Utenos Uniclub Casino – Juventus, Vilniaus Sakalai
Lietuvos moterų rinktinė, Marijampolės Sūduva, Šiaulių Šiauliai-Vilmers
Klaipėdos Neptūnas
Alytaus Alytus (moterys)
Klaipėdos Neptūnas, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Šiaulių Šiauliai, Vilniaus KM-Perlas, Vilniaus Sakalai
Klaipėdos LCC, Vilniaus VKC
Kauno Aistės-LSMU, Lietuvos moterų rinktinė, Rygos TTT, Vilniaus Kibirkštis-MRU, Vilniaus KM-LKC
Kauno Žalgiris-2, Lietuvos jaunių rinktinė, Saulė-ASKA II, Šiaulių Šiauliai
„Radviliškis“, Radviliškio "Radviliškis"
Jonavos CBet, Kauno r. Xiaomi-Tornado KM, Lietuvos jaunių rinktinė
Lietuvos jaunimo merginų rinktinė, Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-SC, Ukmergės Vilkmergė, Vilniaus BC 7bet, Vilniaus Kibirkštis-MRU
Kėdainių Nevėžis-Optibet, Keliones.lt - Lemona, Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas
Prienų Labas GAS
"Kauno Autobusai", Kauno Erelita-KTU, Kauno Žalgiris-2, Stakliškių Guosta, Tauragės krepšinio klubas
Danvitė-Dsmile, Hidrostatyba, Jonavos CBet, Klaipėdos Neptūnas, LCC tarptautinis universitetas, Marijampolės Sūduva-Mantinga , Mažeikių M Basket, Priekulės Baldininkas, Šiaulių Šiauliai, Šiaulių Šiauliai (3x3), Šilutės Šilutė
Klaipėdos Fortūna
Vilniaus Svaja
Kauno Aistės-LSMU, Kauno LSMU, Kauno rajono Hoptrans-Sirenos, Lietuvos jaunimo merginų rinktinė, Šiaulių Šiauliai-Vilmers
„KK Patriotės“, KK Patriotės
Klaipėdos Fortūna
Klaipėdos LCC, LCC -V.Knašiaus (A)
Panevėžio Irmus
Alytaus Dzūkija, Latvijos rinktinė, Rygos ASK Riga, Rygos Barons kvartals, Rygos VEF
Kėdainių Akmenukas, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Kėdainių SC-Ateitis-Balticum
Jonavos CBet, Kauno Atletas-LSU, Kauno KTU, Prienų Labas GAS, Raseinių Rasai, Stakliškių Guosta, Šakių Vytis
Kauno Sabonio krepšinio centras, Marijampolės Sūduva-Mantinga-2
Rygos ASK Riga
Rygos Stradinio universitetas
Gargždų Gargždai, Gargždų Pramogos, Greencarrier, Hidrostatyba, Pajūrio Jūra, Šilalės Lūšis
KK Patriotės
KK Patriotės
BC Agrija, BC La Bomba, Gargždų Gargždai, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Lietuvos jaunučių rinktinė, Mažeikių M Basket, Molėtų Ežerūnas-Atletas, Prienų Labas GAS, Šilutės Šilutė, Utenos Uniclub Casino – Juventus, Vilkaviškio Perlas
Vytauto Didžiojo universitetas
Pagėgių Pagėgiai, Šilutės Šilutė
Klaipėdos Fortūna, Šiaulių Šiauliai-Vilmers
Rokiškio Rokiškis
Alytaus Savanoris
Prienų "Rūdupis - 2, Prienų Labas GAS
Jonavos CBet, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių (iki 17 metų) rinktinė - nematoma, Pernu Parnu, Prienų Labas GAS, Raseinių Rasai, Šv. Kristoforo gimnazija - 10 klasė, Vilniaus Perlas Energija, Vilniaus Rytas, Vilniaus Sakalai, Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas
Marijampolės Sūduva-Mantinga , Molėtų Ežerūnas-Atletas, Utenos Uniclub Casino – Juventus, Vilniaus Sakalai
Akmenės r. SC Patriots
Šiaulių Saulės miesto kariai
Kauno Hermio projektai-KKM, Kauno KKM-Aisčiai-ARTRANSA, Lietuvos jaunimo rinktinė, Mažeikių M Basket, Prienų Labas GAS, Šiaulių Šiauliai
Kėdainių Nevėžis-Optibet, Klaipėdos Neptūnas, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Lietuvos jaunių rinktinė, Pasvalio Pieno žvaigždės, Prienų Labas GAS, Šiaulių Šiauliai, Utenos Uniclub Casino – Juventus, Vilniaus KM-Perlas, Vilniaus Rytas, Vilniaus Sakalai
Alytaus Alytus
Kelmės Kelmė
Rygos BJBS
Alytaus Alita, Kauno JAZZ-Diremta, Kauno Žalgiris, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos rinktinė, Panevėžio Lietkabelis, Valgos CKE Inkasso
Akademija-Naftrus, Kauno Perkūnas-Vytrita
Ekholdt Montasje, Joniškio Delikatesas, Kretingos Kretinga, Pakruojo Meresta, Saulės miesto kariai, Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA
Adrijus-Daikra, Danvitė-Dsmile, Delagida , DLDgrupe.lt , Dsmile-R&E-Žvejo sodyba, Gargždų Gargždai, Kretingos Kretinga, Los Amigos, Neringos Kuršiai
Kauno rajono Hoptrans-Sirenos, Kauno VIČI-Aistės, Lietuvos jaunių merginų rinktinė, Marijampolės Sūduva, Utenos Utena, Vilniaus Kibirkštis-MRU, Vilniaus Lintel 118
Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Vilniaus Perlas Energija, Vilniaus Rytas, Vilniaus Rytas-2
Kauno r. Tauras (3x3), Marijampolės Sūduva-Mantinga
Joniškio Delikatesas, Lauda Motors - Euforija, Marijampolės Sūduva-Mantinga , Palangos Palanga, Panevėžio Irmus, Panevėžio Lietkabelis
Telšių Telšiai
Kauno krepšinio akademija Snaiperis
Ukmergės Vilkmergė, Vilniaus Kibirkštis-MRU, Vilniaus KM-LKC, Vilniaus Svaja, Vilniaus universitetas
Zagrebo Cibona
Alytaus Dzūkija, Alytaus SRC-Dzūkija
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Kėdainių Nevėžis-Optibet
KKK Mindaugietis, Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC, PKKSC (2001), R.Sargūno/PKKSC-3
Kauno r. Xiaomi-Tornado KM
„Jonava“, "Jonava", Jonavos Jonava
Rygos ASK Riga, Rygos Barons kvartals
Free Agents, Kėdainių Nevėžis-Optibet
Molėtų Ežerūnas-Atletas, Šiaulių Šiauliai, Trakų Trakai, Vilniaus Rytas
Alytaus Dzūkija, Jonavos CBet, Joniškio Delikatesas, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Prienų Labas GAS, Tauragės krepšinio klubas, Utenos Uniclub Casino – Juventus, Vilniaus KM-Perlas, Vilniaus Rytas
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
Radviliškio "Radviliškis"
Tauragės krepšinio klubas
Kauno r. Omega, Pabradės Žeimena, Pasvalio Pieno žvaigždės, Vilniaus "Tegra II", Vilniaus KM-Perlas, Vilniaus Perlas Energija
„Ukmergės MKK“, Kauno KTU, Ukmergės MKK-SMD, Utenos Utena
„Ukmergės MKK“
Liepojos Liepaja/LSSS
Liepojos Liepaja/LSSS
Liepojos Liepaja/LSSS
Pakruojo Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB
Latvijos rinktinė, Rygos Skonto
Vilniaus Kibirkštis-MRU
Lietuvos jaunimo merginų rinktinė, Lietuvos jaunučių merginų rinktinė, Lietuvos moterų rinktinė, Marijampolės Sūduva, Vilniaus BC 7bet, Vilniaus Kibirkštis-MRU
„Ukmergės MKK“, Ukmergės Vilkmergė
„Ukmergės MKK“, Ukmergės MKK-SMD
Sadolin, Viečiūnų Techpro, Vilniaus Kolegija, Vilniaus VKC
Kauno JAZZ-Diremta, Kauno r. Xiaomi-Tornado KM, Marijampolės Sūduva-Mantinga-2, Vytauto Didžiojo universitetas
Rygos Stradinio universitetas
Kauno VIČI-Aistės, Lietuvos moterų rinktinė
Klaipėdos Fortūna
Biržų Biržai-KKSC, Molėtų Ežerūnas-Atletas, Ridikas, SuperFly Arena, Šakių Vytis, Vilniaus LEU-Safety Style, Vilniaus Perlas Energija, Vilniaus VKC
Kauno KM Žalgiris
„Jonava“, "Jonava", Kauno rajono Hoptrans-Sirenos, Lietuvos jaunimo merginų rinktinė, Vilniaus BC 7bet
Klaipėdos Fortūna, Lietuvos jaunučių merginų rinktinė
Utenos Uniclub Casino – Juventus
Kauno VIČI-Aistės, Lietuvos jaunimo merginų rinktinė, Lietuvos moterų rinktinė
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-SC
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Lietuvos jaunių rinktinė, Mykolo Biržiškos gimnazija - 10 klasė, Palangos Palanga, Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC, Šilutės Šilutė, ŠMKA - Myls, Trakų Trakai
Kauno rajono Hoptrans-Sirenos, Klaipėdos Fortūna, Lietuvos moterų rinktinė, Ukmergės Vilkmergė, Vilniaus Kibirkštis-MRU
Kėdainių Nevėžis-Optibet, Klaipėdos Neptūnas, Pasvalio Pieno žvaigždės, Prienų Labas GAS, Šiaulių Šiauliai, Utenos Juventus (3x3), Utenos Uniclub Casino – Juventus
Lietuvos jaunimo merginų rinktinė
Kauno Laisvė
Kauno Hermio projektai-KKM, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Mažeikių M Basket
Alytaus Alytus, Baku Gala, Kauno "Sporto manija", Kauno Baltai, Kauno Žalgiris-2, Raseinių Rasai, Šakių Vytis, Tauragės krepšinio klubas
Marijampolės ŽSM
Alytaus Alita, Rygos Barons kvartals
Antakalnio vidurinė mokykla - 8/9 klasės, Biržų Biržai-KKSC, Kauno Žalgiris-2, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Vilniaus Antakalnio Gimnazija
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2
Kauno Aistės-LSMU, Kauno KM Žalgiris, Kauno LSMU, Lietuvos jaunių merginų rinktinė
„Vilniaus KM-LKC“, Vilniaus Kibirkštis-VKM
Panevėžio Irmus
Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA
Klaipėdos Fortūna, Lietuvos moterų rinktinė
Domo, Šiaulių Šiauliai