Nuotr. Instagram
Klubo kol kas neturinčio Mindaugo Kuzminsko istorijoje – pirmosios naujienos. ESPN žurnalistas Ohmas Youngmisukas skelbia, kad lietuvis puolėjas buvo susitikęs su legendinio NBA klubo vadovais.

Sėkmingą atkarpą tęsiantis Indianos „Pacers“ klubas iškovojo dar vieną pergalę. Domanto Sabonio atstovaujama Indianapolio ekipa svečiuose 105:97 (34:31, 16:24, 28:17, 27:25) nugalėjo Orlando „Magic“ ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.
Bostono „Celtics“ (16-2) komandos vedlys Kyrie Irvingas padarė viską, kad jo atstovaujamas klubas pratęstų savo pergalių seriją.

DeMarcusas Cousinsas už nesportišką elgesį prieš Russellą Westbrooką buvo išvarytas iš aikštelės, tačiau Naujojo Orleano „Pelicans“ (9-8) komandai iškovoti pergalės tai nesutrukdė.
NBA sirgalių akys vis labiau krypsta į Filadelfiją, kurioje ketverius metus trukęs krepšinio ledynmetis baigėsi, o vietos komanda pasiruošusi žygiui į lygos Olimpą.
Po trejų metų pertraukos į Lietuvos rinktinę sugrįžęs Kšištofas Lavrinovičius tradiciškai nestokoja geros nuotaikos.

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) savaitės geriausiojo laurai atiteko Jono Valančiūno komandos draugui Toronto „Raptors“ komandoje DeMarui DeRozanui.
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė vos susirinkusi kibo į darbus. Pirmadienio popietę Palangoje į „Vanagupės“ viešbutį susirinkę rinktinės atstovai dar smagiai dalijo interviu, o vakare liejo prakaitą pirmojoje Dainiaus Adomaičio vadovaujamoje treniruotėje.

Kšištofas Lavrinovičius po trejų metų pertraukos į Lietuvos rinktinę sugrįžo su puikia nuotaika. „Atvažiavau rimtai dirbti, plafkių nepasiėmiau“, – įėjęs į viešbutį tarė puolėjas.
Dainius Adomaitis ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda neeilinę savaitę. Keturios dienos pasirengimo, skrydžiai į Kosovą į atgal ir dvejos rungtynės per tris dienas. Tokios beprotiškos atkarpos nacionalinė komanda senokai neturėjo.