Nuotr. fotodiena.lt
„Oro karaliaus“ konkursas Karaliaus Mindaugo taurėje (SIL–KMT) Viačeslavui Bobrovui nepasisekė, tačiau likęs už finalo borto jis vis tiek spindėjo gera nuotaika.

Leo Westermannui prireikė vos metų, jog tarp jo ir Kauno „Žalgirio“ užsimegztų ypatingai artimi ir, panašu, ilgalaikiai santykiai.
Nuo 2011 metų NBA žiniasklaidos dienose reporteris Guillermo bandė pakalbinti LeBroną Jamesą, o šiemet jam galop pavyko.
Dalaso „Mavericks“ komandos savininkas Marcas Cubanas atvirai rėžė, kad jo komandai reikia kuo daugiau pralaimėti, o NBA organizacija į tokį pasisakymą reagavo negailestingai.

Gynėjų grandies pastiprinimo besidairiusi Pirėjo „Olympiakos“ pagaliau priėmė sprendimą ir jau artimiausiu metu turėtų oficialiai sukirsti rankomis su naujoku.
Prie Bulgarijos rinktinės prisijungęs Aleksandras Vezenkovas turėjo nedelsiant grįžti į savo atstovaujamos „Barcelonos“ komandos sudėtį.
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos gynėjui Benui Madgenui sėkmingai atlikta kairės plaštakos operacija. Žaidėjui iš rankos buvo išimtos metalinės sutvirtinimo plokštelės, o reabilitacija truks apie dvi savaites.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda sugėrė skaudų smūgį SIL-Karaliaus Mindaugo taurės turnyre ir neiškovojo trokštamo čempionų titulo.
Vašingtono „Wizards“ įžaidėjas Johnas Wallas po savo naujojo kontrakto pasirašymo kalbėjo, kad pinigų užteks ir jo vaikų vaikams, tačiau pats atletas nusprendė pratęsti studijas universitete bei taip pasirūpinti savo ateitimi.
Per susidariusią petrauką „Betsafe-LKL“ čempionate Kėdainių „Nevėžio“ komandą iki sezono pabaigos papildė vidurio puolėjas 26-erių metų 205 cm ūgio Giedrius Staniulis. Jis pakeis kitą vidurio puolėją Vladislavą Koreniuką su kuriuo buvo atsisveikinta užbaigus dalyvavimą FIBA Europos taurėje.