Žaidėjai

a b c č d e f g h i j k l m n o p q r s š t u v w x z ž

k / Profesionalai

Tartu Ulikool/Kalev
Rakverės Tarvas
Belgrado Mega, Nantero 92, Vilerbano ASVEL
Bandirmos Teksut, Stambulo Galatasaray
Klaipėdos Neptūnas, Rygos Barons kvartals
Cleveland Cavaliers, Los Angeles Clippers, Sacramento Kings
Pernu Parnu, Talino TTU
Nimburko ERA
Alytaus Alytus (moterys)
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-SC, Vilniaus DPV
KA "Saulė", Šiaulių Šiauliai-Vilmers
"Jonava", Jonavos Jonava
Gargždų Gargždai, Jonavos CBet, Klaipėdos LCC, LCC -V.Knašiaus (A), LCC tarptautinis universitetas, Sadvita ir Ko-Veramiga, WHT
Klaipėdos Neptūnas, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lugo Breogan
Klaipėdos Fortūna, Šiaulių Šiauliai-Vilmers
Biržų Biržai-KKSC, COMPENSA
Akmenės r. Patriots-Cements, Lietuvos jaunimo rinktinė
Izraelio rinktinė, Jeruzalės Hapoel, Rišon Leziono Maccabi, Tel Avivo Maccabi
Ankaros Turk Telekom, Brindizio Happy Casa, Bursos Frutti Extra, Bursos Tofas, Vilniaus Rytas
Tel Avivo Maccabi
Maskvos srities Chimki
Joniškio Delikatesas, Kauno Baltai, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Marijampolės Sūduva-Mantinga , Marijampolės Sūduvis, Molėtų Ežerūnas-Atletas, Pakruojo Meresta, Vilniaus Sakalai
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Patrų Promitheas
Kozanio Makedonikos, Pirėjo Olympiakos
Stambulo Besiktas
Le Mano Sarthe Basket, Prancūzijos rinktinė, Šolė Basket, Vilerbano ASVEL
Le Mano Sarthe Basket
Australijos rinktinė
Ankaros Turk Telekom, Stambulo Darussafaka
Stambulo Besiktas
Atėnų Maroussi, Atėnų Panathinaikos, Graikijos rinktinė, Kazanės UNIKS
Radviliškio Radviliškis–Juodeliai, SK Nemenčinė, Vilniaus Sakalai, Zurich (Switzerland)
Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos rinktinė, Pasvalio Pieno žvaigždės, Ušako Sportif, Vilniaus KM-Perlas, Vilniaus Rytas
Joniškio Delikatesas
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-SC
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija, Kaišiadorių Savingė
Frankfurto Fraport Skyliners
Talino Ulikool
Talino TTU
Kanados rinktinė
Raplos AVIS Utilitas, Talino Kalev/Cramo, Talino Triobet Dalkia
Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė
Salonikų Aris, Salonikų PAOK
Barselonos FC Barcelona, Graikijos rinktinė, Sienos Montepaschi, Stambulo Anadolu Efes
Atėnų AEK, Lavrijaus Megabolt
Klaipėdos Fortūna, Lietuvos jaunimo merginų rinktinė, Šiaulių Šiauliai-Vilmers
Atėnų Panathinaikos, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Milwaukee Bucks, Oklahoma Thunder
Kėdainių Nevėžis-Optibet, Panevėžio Lietkabelis, Salonikų Aris
Atėnų Panathinaikos, Salonikų Aris
Kroatijos rinktinė
Salonikų PAOK
Atėnų AEK, Atėnų Panionios, Graikijos rinktinė, Pirėjo Olympiakos, Salonikų PAOK
Talino TTU
Raplos AVIS Utilitas, Tartu Rock, Valgos CKE Inkasso
Talino Kalev/TLU
Dramblio Kaulo Kranto rinktinė
Atėnų Peristeri
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Belgrado Crvena Zvezda, Serbijos rinktinė, Stambulo Fenerbahce, Valensijos Basket
Antverpeno Telenet Giants, Bandirmos Teksut, Brešos Germani, Lugo Breogan
Krasnodaro Lokomotiv
Klaipėdos LCC, LCC tarptautinis universitetas
Talino Kalev/Cramo, Talino Kalev/TLU, Tartu Fausto
Valgos Maks ja Moorits
Rakverės Tarvas
Talino Triobet Dalkia, Tartu Fausto
Talino TTU
Salonikų PAOK
Talino Ulikool
Liepojos Liepaja/LSSS
Liepojos Liepaja/LSSS
Kauno JAZZ-Diremta, Orion Sports
Indiana Pacers, Kauno Žalgiris, Kauno Žalgiris-2, Krasnodaro Lokomotiv, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos rinktinė, Milano Armani Exchange, Vilerbano ASVEL
Rygos Turiba
Valmieros Valmiera/ORDO
Kauno LKKA-Kaunas (moterys), Lietuvos jaunimo merginų rinktinė
Vilniaus Perlas Energija, Vilniaus Rytas-2
Tartu Ulikool/Kalev
Vilniaus universitetas
Kėdainių Nevėžis-Optibet, Latvijos rinktinė, Rygos ASK Riga, Trevizo Benetton, Valmieros Valmiera/ORDO, Ventspilio Ventspils
Kauno Baltai, Marijampolės Sūduva-Mantinga , Palangos Palanga, Panevėžio Lietkabelis
Egipto rinktinė
Dallas Mavericks, Free Agents, Los Angeles Clippers, Los Angeles Lakers, New Orleans Pelicans, Portland Trail Blazers, Vokietijos rinktinė
Salonikų PAOK
Aukštaitijos Akmenys, Bangenė/Aivera, Panevėžio Bangenė-Aivera, Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC, Vilniaus LEU-Safety Style
Dižono JDA
Salonikų PAOK
Jonavos CBet, Kauno JAZZ-Diremta, Kretingos Kretinga, Mažeikių M Basket, Mogiliavo Borisfen, Palangos Palanga, Šilutės Šilutė
Latvijos rinktinė, Madrido Real, Stambulo Anadolu Efes, Stambulo Fenerbahce
„Biržų SM - Biržų duona“
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Plungės Olimpas
Charlotte Hornets, Phoenix Suns
Gdynės Arka
Adrijus-Daikra, Gobana-Lemminkainen, Klaipėdos Sporto Projektai-Adrijus, Klaipėdos Tekoda Norway, Plungės Olimpas, Saugana-Klarksonas, Telšių Telšiai
Kauno Aistės-LSMU, Lietuvos jaunimo merginų rinktinė, Vilniaus Kibirkštis-MRU
Argentinos rinktinė, Valensijos Basket
Salonikų PAOK
Salonikų PAOK
Irano rinktinė
Libano rinktinė
Liublianos Cedevita Olimpija, Saragosos Casademont
Japonijos rinktinė
Jelgavos Jelgava, Ventspilio Ventspils, Ventspilio Ventspils Augstskola
Kauno Žalgiris-2, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė
Joniškio Delikatesas, Kauno r. Xiaomi-Tornado KM, Kauno Žalgiris-2, Vilkaviškio Perlas
Mažeikių M Basket
Talino Triobet Dalkia, Tartu Rock
Atėnų Peristeri, Tel Avivo Maccabi, Ulmo Ratiopharm, Volgogrado Krasny Oktyabr, Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Talino TalTech
Estija, Estijos rinktinė, Milano Armani Exchange, Sienos Montepaschi, Talino Kalev/Cramo, Talino Kalev/TLU, Varezės Openjobmetis, Vilerbano ASVEL, Vitorijos Baskonia
Krasnodaro Lokomotiv, Krasnojarsko Enisey
Vilniaus Svaja
Atėnų Panionios
Limožo CSP
Alytaus Dzūkija, Badalonos Joventut, Vroclavo Slask
Boston Celtics, New York Knicks, Oklahoma Thunder, Portland Trail Blazers, Stambulo Fenerbahce, Turkijos rinktinė, Utah Jazz
Suomijos rinktinė
Jeruzalės Hapoel, Rananos Bnei Hasharon
Šiaulių Šiauliai
Belgrado Mega
Zgoželeco Turow
Mogiliavo Borisfen
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
Jonavos CBet
Belgrado Crvena Zvezda
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-SC, Vilniaus DPV
Atėnų Panathinaikos, Charlotte Hornets, Cleveland Cavaliers, Free Agents, Los Angeles Lakers, Miami Heat, Philadelphia 76ers, Toronto Raptors
Valmieros Valmiera/ORDO
Gaziantepo Gaziantep
Stambulo Fenerbahce
Salonikų Aris
Podgoricos Buducnost
Salonikų PAOK
Atėnų Maroussi, Salonikų Iraklis
Bandirmos Teksut
Izmiro Pinar Karsiyaka
Vengrijos rinktinė
Belgrado Partizan, Malagos Unicaja
Patrų Promitheas
Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC
„Ukmergės MKK“, Kauno LSU-Kaunas, Ukmergės Vilkmergė
Atėnų Panathinaikos
Stambulo Besiktas, Stambulo Fenerbahce
Salonikų PAOK
Bulgarijos rinktinė
Atėnų Peristeri
Salonikų Aris
Lietuvos jaunimo rinktinė, Palangos Kuršiai, Vilniaus VKC
Brooklyn Nets, Cleveland Cavaliers, Maskvos srities Chimki, Rusijos rinktinė, Sankt Peterburgo Zenit
Maskvos srities Chimki, Mineralinių Vandenų Lokomotiv, Rusijos rinktinė
Islandijos rinktinė
Minsko Tsmoki-2
Marijampolės Sūduva
Futbolo.tv, Kauno "Banga", Kauno r. Omega, Raseinių Rasai, Tauragės krepšinio klubas, VDU
Rusijos rinktinė, Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Irano rinktinė
Alytaus RKL-GUT.LT, Kauno LSMU
Talino TTU
Kauno Baltai
Kauno Žalgiris, Kauno Žalgiris-2, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Lietuvos rinktinė, Panevėžio Lietkabelis, Utenos Uniclub Casino – Juventus, Vilniaus Rytas
Cleveland Cavaliers, Golden State Warriors, Los Angeles Lakers
Stambulo Besiktas
Alytaus Dzūkija, Brėmerhafeno Eisbaren, Free Agents, Marijampolės Sūduva-Mantinga , Ostruvo Stal
Jūrmalos Jurmala/Fenikss, Rygos Barons kvartals, Valmieros Valmiera/ORDO
Atėnų AEK
Maskvos Dinamo
Klaipėdos Neptūnas
Andoros MoraBanc, Lenkijos rinktinė
„Biržų SM - Biržų duona“
Vloclaveko Anwil, Vroclavo Slask, Zgoželeco Turow
Klaipėdos Fortūna, Vilniaus Svaja
Maskvos srities Chimki
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis, Šakių Vytis
Kazanės UNIKS, Sankt Peterburgo Zenit
Salonikų PAOK
Rakverės Tarvas
Maskvos Dinamo
Sankt Peterburgo Zenit
Sankt Peterburgo Zenit
Vilniaus universitetas
Atėnų Panathinaikos, Graikijos rinktinė, Patrų Promitheas
Talino Ulikool
Angolos rinktinė
Alytaus Dzūkija, Maskvos CSKA, Sankt Peterburgo Spartak
Japonijos rinktinė
Klaipėdos Neptūnas, Palangos Palanga, Panevėžio Lietkabelis, Prienų Labas GAS, Šilutės Šilutė, Tauragės krepšinio klubas
Talino Kalev/Cramo
Pernu Parnu
Talino Kalev/TLU
Tartu Ulikool/Kalev
Madrido Real
Novo Mesto Krka
Kosovo rinktinė, Liublianos Cedevita Olimpija
Barselonos FC Barcelona, Frankfurto Fraport Skyliners, Kroatijos rinktinė, Orlando Magic, Sienos Montepaschi, Stambulo Anadolu Efes, Zagrebo KK Zagreb
Bambergo Brose, Kantu FoxTown, Milano Armani Exchange, Vilniaus Rytas
Belgrado Crvena Zvezda, Belgrado Partizan, Ostendės Filou, Saragosos Casademont, Serbijos rinktinė
Dižono JDA, Zagrebo Cedevita
Kauno LSU-Kaunas
Ostendės Filou
Pirėjo Olympiakos
Atėnų AEK, Graikijos rinktinė, Patrų Promitheas, Pirėjo Olympiakos, Salonikų PAOK
Aškelono Elitzur, Izraelio rinktinė, Jeruzalės Hapoel
Klaipėdos Neptūnas, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Šilutės Šilutė
Valmieros Valmiera/ORDO
Rygos VEF, Valmieros Valmiera/ORDO
Bonos Telekom Baskets, Emilijos Redžo Grissin Bon, Kantu FoxTown, Kauno Žalgiris, Lietuvos rinktinė, Madrido Real, Ostendės Filou, Sienos Montepaschi, Vilniaus Rytas, Vitorijos Baskonia
Alytaus Alita, Alytaus Alytus, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Lulėjo Plannja
Cleveland Cavaliers, Maskvos CSKA, Rusijos jaunimo rinktinė, Rusijos rinktinė
Suomijos rinktinė
Amber, Gargždų Gargždai, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Marijampolės Sūduva-Mantinga , Pasvalio Pieno žvaigždės, Radviliškio Radviliškis–Juodeliai, Šilutės Šilutė
Klaipėdos Fortūna
Lietuvos moterų rinktinė
Frankfurto Fraport Skyliners, Ušako Sportif
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
Atėnų Panionios, Kauno Žalgiris, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos rinktinė, Rygos VEF, Vilniaus Rytas
Šiaulių Saulės miesto kariai
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2
Jonavos CBet
Adrijus-Daikra, Baltijos Bretlingis , Klaipėdos Resota Trenzė Group, Klaipėdos Sporto Projektai-Adrijus, Kretingos Kretinga, Los Amigos, Mažeikių M Basket, Telšių Telšiai
Rokiškio Feniksas
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas, Klaipėdos Neptūnas
Atėnų AEK, Atėnų Panathinaikos, Graikijos rinktinė, Pirėjo Olympiakos, Salonikų Aris
Japonijos rinktinė
Kauno KM Žalgiris
Adrijus-Daikra, Alytaus Dzūkija, Amber, Dsmile-R&E-Žvejo sodyba, Kėdainių Nevėžis (3x3), Kėdainių Nevėžis-Optibet, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Los Amigos, Panevėžio Lietkabelis, Pasvalio Pieno žvaigždės, Plungės Olimpas, Tartu Rock, Trakų Trakai
Lietuvos jaunių rinktinė
Gulbenės ASK/Buki, Rygos Keizarmezs
Atyrau Barsy
Sedos Sedula
Irano rinktinė
Alytaus Alita, Alytaus Alytus, Južno Chimik, Kauno Žalgiris, Marijampolės Sūduva-Mantinga , Panevėžio Lietkabelis
Pasvalio Pieno žvaigždės
Marijampolės Sūduva-Mantinga , MELINGOS KELIAI, Palangos Palanga, Panevėžio Lietkabelis, Socialinių mokslų kolegija, Vilniaus Sakalai
Kauno KM Žalgiris
Anykščių Puntukas, Išjunk šviesą, Vilniaus Sakalai, Vilniaus Statyba
Jonavos Jonava-2, Kauno Atletas-LSU, Pašušvys
Gargždų Gargždai, Pajūrio špylmanai
Šiaulių KA Saulė, Vilniaus Kolegija
Mažeikių M Basket
Alytaus RKL-GUT.LT, Kauno Aistės-LSMU, Lietuvos moterų rinktinė, Vilniaus Kibirkštis-MRU
Kauno krepšinio akademija Snaiperis, Pakruojo Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB, PKKSC (2001)
Panevėžio Lietkabelis, Plungės Olimpas, Vilniaus Perlas Energija
Plungės Olimpas, Vilniaus Perlas Energija
Rygos Stradinio universitetas
Jonavos CBet
Free Agents, Kėdainių Nevėžis-Optibet
Kretingos Kretinga
Senegalo rinktinė
Adorma- roletai Jums, Anykščių Puntukas, Išjunk šviesą, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Molėtų Ežerūnas-Atletas, Pakruojo Meresta, Palangos Palanga, Plungės Olimpas, ROMEOGYM, Tauragės krepšinio klubas, Telšių Telšiai
Kauno LSU-Kaunas, Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas, Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-SC
Atėnų Panathinaikos, Belgrado Partizan, Serbijos rinktinė, Stambulo Anadolu Efes
Tuniso rinktinė
Ostendės Filou
Estijos rinktinė, Talino Kalev/Cramo, Talino TTU
Talino Kalev/Cramo, Talino Kalev/TLU
Detroit Pistons, Philadelphia 76ers
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Lietuvos jaunių rinktinė
Atėnų Maroussi
Free Agents, Las Palmo Herbalife Gran Canaria, Tel Avivo Hapoel
Lenkijos rinktinė, Malagos Unicaja, Maskvos srities Chimki, Valensijos Basket, Vitorijos Baskonia, Zeliona Guros Stelmet
Kantu FoxTown, Udinės Snaidero
Solnoko Olaj
Pakruojo Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB
Kupiškio KK Kupiškis, Obelių SK Obeliai, Palangos Kuršiai, Vilniaus Perlas Energija, Vilniaus Rytas-2
Monako Basket
Alytaus Dzūkija, Biržų Biržai-KKSC, Biržų SM – Biržų duona, Kauno Žalgiris, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Marijampolės Sūduva-Mantinga , Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC, Pasvalio Pieno žvaigždės, Raseinių Rasai, Šiaulių Šiauliai, Vilniaus KM-Perlas, Vilniaus Perlas Energija, Vilniaus Rytas, Vilniaus Sakalai
Milano Armani Exchange
Zagrebo Cibona
Solnoko Olaj, Sombathėjaus Falco, Vengrijos rinktinė
Kvakenbriuko Artland Dragons
Rišon Leziono Maccabi
Palangos Palanga
Dižono JDA, Trento Dolomiti Energia
Atlanta Hawks, Los Angeles Lakers
Joniškio Delikatesas, Kauno JAZZ-Diremta, Kauno r. Omega, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Kėdainių SC-Ateitis-Balticum, Pašušvys
Kauno VIČI-Aistės
Lublino Start, Šarlerua Proximus Spirou
Sienos Montepaschi
Fuenlabrados Urbas
Raplos AVIS Utilitas
Bilbao Surne Basket
Jonavos Jonava
Naujosios Zelandijos rinktinė
Atėnų Maroussi, Atėnų Panionios, Kanados rinktinė, Las Palmo Herbalife Gran Canaria
Detroit Pistons, Los Angeles Clippers
Cleveland Cavaliers, Denver Nuggets, Izmiro Pinar Karsiyaka, Kamianskės Prometey, Volgogrado Krasny Oktyabr
Naujosios Zelandijos rinktinė
Lietuvos jaunių rinktinė
Bambergo Brose
Joniškio Delikatesas, Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA, Šilutės Šilutė
Gravlino-Diunkerko BCM
Talino Triobet Dalkia, Talino TTU
Pernu Parnu
Bravaria, Kažkur Matyti, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas
Kauno Laisvė, Kauno LSU-Kaunas, Kauno rajono Hoptrans-Sirenos, Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-SC
BC „Tiketa“
Talino Ulikool
Kvakenbriuko Artland Dragons, Salonikų Aris
Kauno Perkūnas-Vytrita, Kauno Sabonio krepšinio centras, Kauno Saulės gimnazija, Koldūnai
Belgrado Crvena Zvezda, Ostendės Filou, Pirėjo Olympiakos, Serbijos rinktinė, Valensijos Basket
Talino Pirita BM, Talino Triobet Dalkia
Oldenburgo EWE Baskets
Vechtos RASTA
Antverpeno Telenet Giants, Belgijos rinktinė, Ostendės Filou
Kazanės UNIKS
Tuniso rinktinė
Kataro rinktinė
Mogiliavo Borisfen
Gdynės Arka
Nyderlandų rinktinė
Nyderlandų rinktinė
Atėnų Peristeri, Kauno Žalgiris, Kijevo Kyiv BC, Kozanio Makedonikos, Ukrainos rinktinė
Maskvos CSKA
Libano rinktinė
Chicago Bulls, Maskvos CSKA, Portland Trail Blazers, Rusijos rinktinė
Krasnodaro Lokomotiv, Maskvos Dinamo, Maskvos srities Chimki, Rusijos rinktinė, Sankt Peterburgo Zenit, Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Vilniaus Rytas, Vilniaus Sakalai, Vroclavo Slask
Vilniaus KM-Perlas, Vilniaus Sakalai
Kauno JAZZ-Diremta, Kauno KTU, Kauno r. Xiaomi-Tornado KM, Telšių Telšiai
Kauno Erelita-KTU, Kauno KTU
Autoegida, Autoegida-Švyturys, Kvėdarnos Statomenas, Sedos Sedula
Kauno KM Žalgiris
Ereliai, Pabradės Žeimena, SK Ferimsta, SK Meškos, Šilutės Šilutė, Vilniaus Kolegija
Akmenės r. Patriots-Cements, KK Žaibas, Vilniaus Stekas
Australijos rinktinė, Mariupolio Azovmaš, Zgoželeco Turow
Brooklyn Nets, Dallas Mavericks, JAV rinktinė, New York Knicks
Krasnodaro Lokomotiv, Stambulo Darussafaka, Utah Jazz
Charlotte Hornets, Dallas Mavericks
Frankfurto Fraport Skyliners
BC „Tiketa“, BC Tiketa, Ukmergės Vilkmergė
Kauno KM Žalgiris
Marijampolės Sūduva-Mantinga , Pasvalio Pieno žvaigždės, Šiaulių Šiauliai, Utenos Uniclub Casino – Juventus
Kauno KTU, Kauno Perkūnas-Vytrita
Talino Pirita BM
Talino Pirita BM
Berlyno ALBA, Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė, Krasnojarsko Enisey, Monako Basket
Estija, Tartu Rock, Valgos CKE Inkasso
Liublianos Cedevita Olimpija
Rygos Turiba
Jelgavos Jelgava, Liepojos Betsafe/Liepaja
Stambulo Anadolu Efes, Stambulo Bahcesehir Koleji
Kauno LSU-Kaunas
Talino Kalev/TLU
Atėnų Panathinaikos, Brooklyn Nets, Chicago Bulls, Denver Nuggets, Jeruzalės Hapoel, Las Palmo Herbalife Gran Canaria, Los Angeles Clippers, Milwaukee Bucks, Minnesota Timberwolves, Podgoricos Buducnost, Saragosos Casademont
Ventspilio Ventspils
Pietų Korėjos rinktinė
Pietų Korėjos rinktinė
Pietų Korėjos rinktinė
Pietų Korėjos rinktinė
Kauno Baltai, Kauno Žalgiris-2, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Marijampolės Sūduva-Mantinga , Palangos Palanga, Prienų Labas GAS, Utenos Uniclub Casino – Juventus
Hidrostatyba, Klaipėdos LCC, LCC -V.Knašiaus (A), LCC tarptautinis universitetas, Palangos Kuršiai, Šilalės Lūšis
Gulbenės ASK/Buki
Berlyno ALBA, Frankfurto Fraport Skyliners, Miuncheno Bayern, Viurcburgo s.Oliver Baskets, Vokietijos rinktinė
Kvakenbriuko Artland Dragons, Nikosijos Keravnos
Donecko Doneck, Ventspilio Ventspils, Vilerbano ASVEL, Volgogrado Krasny Oktyabr
Šilutės Šilutė
Dallas Mavericks, Phoenix Suns, Trento Dolomiti Energia
Juensuno Kataja
Detroit Pistons, Sacramento Kings
Minsko Cmoki-Minsk
Kėdainių Nevėžis-Optibet
Šiaulių Šiauliai
Antverpeno Telenet Giants, Atėnų AEK, Atėnų Peristeri, Bilbao Surne Basket
Kauno KTU, Kauno Laisvė, Marijampolės Sūduva, Marijampolės ŽSM, Vilniaus DPV
Kauno KM Žalgiris, Marijampolės Sūduva, Marijampolės ŽSM
Solnoko Olaj
Stambulo Fenerbahce
Belgrado Crvena Zvezda, Belgrado Partizan, Cleveland Cavaliers, Dižono JDA, Jeruzalės Hapoel, Memphis Grizzlies, Stambulo Anadolu Efes, Stambulo Fenerbahce, Trabzono Trabzonspor Medical Park, Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Samaros Samara
Brooklyn Nets, Maskvos CSKA, Minnesota Timberwolves, Rusijos rinktinė, Utah Jazz
Atėnų Panathinaikos, Salonikų Aris
Cleveland Cavaliers, Stambulo Anadolu Efes
Los Angeles Ballerz
Nansi SLUC Basket, Prancūzijos rinktinė, Tenerifės Lenovo
Molėtų Ežerūnas-Atletas, Ukmergės Olimpas
Anykščių KKSC-Volupis, Legionas, Molėtų Ežerūnas-Atletas, Tigrai, UniClub, Vilniaus Kolegija, Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas
Kauno JAZZ-Diremta
Kauno Laisvė, Kauno VIČI-Aistės, Lietuvos jaunimo merginų rinktinė, Utenos Utena, Vilniaus BC 7bet
Marijampolės ŽSM
Šiaulių Saulės miesto kariai
Pernu Parnu
Kauno r. Xiaomi-Tornado KM
Holono Hapoel, Rygos VEF
Lietuvos jaunimo merginų rinktinė, Lietuvos jaunių merginų rinktinė, Ukmergės Vilkmergė, Vilniaus Svaja
Jonavos CBet, Kauno Baltai, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Keliones.lt - Lemona, Klaipėdos Neptūnas, Liepojos Betsafe/Liepaja, Lietuvos jaunimo rinktinė, Pasvalio Pieno žvaigždės, Prienų Labas GAS, Šiaulių Šiauliai, Utenos Uniclub Casino – Juventus, Vilniaus Rytas
Washington Wizards
Talino Ulikool
Marijampolės Sūduva, Marijampolės ŽSM, Vilniaus DPV
Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Vilniaus Rytas-2
Atėnų Panathinaikos, Jeruzalės Hapoel, Naharijos Ironi, Nansi SLUC Basket, Trabzono Trabzonspor Medical Park
Trento Dolomiti Energia
Estijos rinktinė, Orhuso Bakken Bears, Pernu Parnu, Talino Kalev/Cramo, Talino TTU, Tartu Rock, Vilniaus Rytas
Brooklyn Nets, Los Angeles Clippers
Gdynės Arka, Lenkijos rinktinė
Lietuvos jaunimo rinktinė, Vilniaus Perlas Energija
Vilerbano ASVEL
Tartu Rock
Tartu Rock
Talino Kalev/TLU, Talino Pirita BM
Liepojos Liepaja/LSSS
Čekijos rinktinė, Venecijos Umana Reyer
Domžalės Helios Suns
Norčiopingo Dolphins, Švedijos rinktinė
Rygos TTT
Lietmeta, Šiaulių KA Saulė
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2
Antverpeno Telenet Giants, Kanados rinktinė, Liudvigsburgo MHP Riesen, Podgoricos Buducnost, Salonikų PAOK
Gulbenės ASK/Buki
Domžalės Helios Suns
Madrido Real
Dallas Mavericks, Miuncheno Bayern, Viurcburgo s.Oliver Baskets, Vokietijos rinktinė
Opavos BK Opava
Frankfurto Fraport Skyliners
Las Palmo Herbalife Gran Canaria
Bonos Telekom Baskets, Liudvigsburgo MHP Riesen
Jonavos CBet, Joniškio Delikatesas, Utenos Uniclub Casino – Juventus
Denver Nuggets, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos rinktinė, Milano Armani Exchange, Pirėjo Olympiakos, Stambulo Fenerbahce, Toronto Raptors
Joniškio Delikatesas, Mažeikių M Basket, Raseinių Rasai
Talino Triobet Dalkia, Talino TTU
Talino Kalev/TLU
Bonos Telekom Baskets
Ulmo Ratiopharm
„Vilniaus KM-LKC“, Vilniaus Kamanė, Vilniaus Kibirkštis-VKM
Liepojos Liepaja/LSSS
Marijampolės ŽSM
AVG Šernai , BC Žilvinas, Dembavos Rezus, Kauno krepšinio akademija Snaiperis, UAB Emeko-ETC, UAB Emeko/ETC (ASP taurė), Velžio BC Velžys
Valmieros Valmiera/ORDO
Vilniaus Svaja, Vilniaus universitetas
Lietuvos jaunių rinktinė, Vilniaus Perlas Energija
Free Agents, Ginio pajėgos
Kauno r. Xiaomi-Tornado KM, Kauno Žalgiris-2
Alytaus Alita, Bonos Telekom Baskets, Fabriano Carifac, Kauno Žalgiris, Klaipėdos Neptūnas, Larisos Olimpia, Lietuvos rinktinė, Prienų Labas GAS, Šiaulių Šiauliai
Marijampolės ŽSM, Vilniaus DPV
Kazanės UNIKS, Saratovo Avtodor
Astanos Astana, Atyrau Barsy
Kamianskės Prometey
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Alytaus Dzūkija, Kazanės UNIKS, Kėdainių Nevėžis-Optibet
Panevėžio Lietkabelis
Bilbao Surne Basket, Las Palmo Herbalife Gran Canaria, Prienų Labas GAS
Belgrado Partizan, Liublianos Cedevita Olimpija, Slovėnijos rinktinė, Stambulo Galatasaray
BC „Tiketa“, BC Tiketa, Vilniaus BC 7bet
Andoros MoraBanc, Mursijos UCAM, Nyderlandų rinktinė, Skopjės MZT
Kelmės Kelmė
Kapfenbergo Ece Bulls
Lietuvos jaunučių rinktinė
Kauno Žalgiris-2, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Lietuvos jaunimo rinktinė
Sankt Peterburgo Spartak
Houston Rockets
Cleveland Cavaliers, Dallas Mavericks, Detroit Pistons, Milwaukee Bucks, Phoenix Suns
Charlotte Hornets, Los Angeles Clippers, Memphis Grizzlies, Milwaukee Bucks, Utah Jazz
Šiaulių Šiauliai
Liudvigsburgo MHP Riesen, Monako Basket, Vilerbano ASVEL
Atlanta Hawks, Minnesota Timberwolves
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Greencarrier, Jonavos CBet, Jonavos Sporto klubas, Kargautas, Klaipėdos Neptūnas, Šilalės Lūšis
Kauno KTU, Marijampolės Sūduva-Mantinga , Marijampolės Sūduvis, Šiaulių ABRO-Universitetas
"LKC-Kaunas-Impra", Kauno Aistės-LSMU, Kauno LSU-Kaunas, Kauno rajono Hoptrans-Sirenos, Lietuvos moterų rinktinė, Ukmergės Vilkmergė
Alytaus RKL-GUT.LT
Salonikų PAOK
Minsko Cmoki-Minsk, Trento Dolomiti Energia
Atlanta Hawks, New York Knicks
Alytaus Dzūkija
Ukrainos rinktinė
Bonos Telekom Baskets, Liudvigsburgo MHP Riesen
Ankaros Turk Telekom, Izmiro Pinar Karsiyaka
Aleksandrovaco Igokea, Podgoricos Buducnost
Kauno Žalgiris-2, Lietuvos jaunių rinktinė
Baro KK Mornar
Groningeno Donar
Sofijos Lukoil Akademic
Le Mano Sarthe Basket, Prancūzijos rinktinė
Kapfenbergo Ece Bulls
Ostendės Filou
Kapfenbergo Ece Bulls
Rygos VEF
Kauno Žalgiris-2, Mažeikių M Basket, Minsko Cmoki-Minsk
Kauno Žalgiris-2, Lietuvos jaunučių rinktinė
Podgoricos Buducnost
Nyderlandų rinktinė, Raplos AVIS Utilitas
Izraelio rinktinė, Jeruzalės Hapoel
Uogrės Ogre
Jonavos CBet, Kauno JAZZ-Diremta, Kauno KTU, Šakių Vytis
Stambulo Galatasaray, Turkijos rinktinė
Nimburko ERA
Kėdainių Nevėžis-Optibet, Mariupolio Azovmaš, Ukrainos rinktinė
Lenkijos rinktinė, Vroclavo Slask
Astanos Astana
Kazanės UNIKS, Rygos VEF, Rusijos rinktinė, Samaros Samara, Saratovo Avtodor
Ukmergės Olimpas
Mariupolio Azovmaš
Patrų Promitheas
Krasnodaro Lokomotiv, Saratovo Avtodor
Pirėjo Olympiakos, Podgoricos Buducnost, Vilniaus Rytas
Atėnų Maroussi
Rokiškio Autodena, Rokiškio Feniksas
Rygos Stradinio universitetas
Rygos Stradinio universitetas
Saratovo Avtodor
Talino Kalev/TLU
Samaros Samara
Krasnojarsko Enisey
Vloclaveko Anwil
Marijampolės Sūduva, Marijampolės ŽSM
Krasnojarsko Enisey, Sankt Peterburgo Zenit, Volgogrado Krasny Oktyabr
Atėnų AEK, Bolonijos Fortitudo, Graikijos rinktinė, Salonikų Aris, Salonikų PAOK, Tel Avivo Maccabi
Kazanės UNIKS, Rusijos rinktinė, Sankt Peterburgo Zenit, Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Stambulo Besiktas
Le Mano Sarthe Basket, Nantero 92, Paryžiaus Metropolitans 92, Tenerifės Lenovo
Donecko Doneck, Tartu Rock, Volgogrado Krasny Oktyabr
Palangos Palanga
Saragosos Casademont
Memphis Grizzlies
Kauno Perkūnas-Vytrita
Aleksandrovaco Igokea
Torunės Polski Cukier
Rygos BJBS
Gargždų Gargždai
Liudvigsburgo MHP Riesen
Dramblio Kaulo Kranto rinktinė, Roanės Chorale
Dramblio Kaulo Kranto rinktinė
Pasvalio Pieno žvaigždės
Atėnų Panathinaikos, Pirėjo Olympiakos, Salonikų PAOK
Južno Chimik, Ukrainos rinktinė
Atyrau Barsy
Pernu Parnu
Talino Triobet/Dalkia
Estijos rinktinė
Lietuvos jaunimo merginų rinktinė, Lietuvos jaunių merginų rinktinė, Vilniaus Lintel 118
Bursos Tofas
Talino TalTech
Talino TTU
Espo Honka
Barselonos FC Barcelona, Maskvos srities Chimki, Miuncheno Bayern, Suomijos rinktinė
Tartu Fausto
Belgrado Partizan
Belgrado Crvena Zvezda
Belgrado Partizan
Vilniaus Rytas-2
Baro KK Mornar
Liepojos Liepaja/LSSS
Kėdainių Nevėžis-Optibet, Šiaulių Šiauliai, Utenos Uniclub Casino – Juventus
Gravlino-Diunkerko BCM, Lenkijos rinktinė
Talino Ulikool
Ankaros Turk Telekom, Izmiro Pinar Karsiyaka, Stambulo Galatasaray
Bandirmos Teksut, Philadelphia 76ers, Stambulo Anadolu Efes, Turkijos rinktinė
Sombathėjaus Falco
Boston Celtics, Chicago Bulls, Milwaukee Bucks, New York Knicks
Dnepropetrovsko Dnipro, Donecko Doneck, Ukrainos rinktinė, Utenos Uniclub Casino – Juventus
Krasnodaro Lokomotiv, Maskvos CSKA, Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Los Angeles Clippers, Maskvos CSKA, Sankt Peterburgo Dinamo, Sankt Peterburgo Spartak
Nikosijos Keravnos
Salonikų PAOK
Pirėjo Olympiakos
Alytaus Alytus (moterys)
Volgogrado Krasny Oktyabr
Minsko Cmoki-Minsk
Atyrau Barsy
Atlanta Hawks, Chicago Bulls, Cleveland Cavaliers, Free Agents, Milwaukee Bucks, Philadelphia 76ers, Utah Jazz
Rygos TTT
Talino TalTech, Talino Ulikool
Bonos Telekom Baskets
Sankt Peterburgo Spartak
Kazanės UNIKS, Sankt Peterburgo Zenit
Bulgarijos rinktinė
Talino TalTech, Talino Ulikool
Šiaurės Makedonijos rinktinė
Bulgarijos rinktinė, Sofijos Lukoil Akademic
Gdynės Arka, Vloclaveko Anwil, Zgoželeco Turow
Liepojos Betsafe/Liepaja, Rygos Barons kvartals, Valmieros Valmiera/ORDO, Ventspilio Ventspils
Stambulo Anadolu Efes, Stambulo Darussafaka
Gdynės Arka, Lenkijos rinktinė, Zeliona Guros Stelmet
Akmenės r. Patriots-Cements
Gobana-Lemminkainen, Greencarrier, Lemminkainen-Gobana, Prolain, Šilalės Lūšis, Traksėdžio Lūšis-Viriga
Bonos Telekom Baskets
Krasnojarsko Enisey, Permės Parma, Sankt Peterburgo Spartak
Ostendės Filou
Estijos rinktinė, Hamburgo Towers
Salonikų PAOK
Filipinų rinktinė
Dramblio Kaulo Kranto rinktinė
Denver Nuggets, Graikijos rinktinė, Maskvos CSKA, Memphis Grizzlies, Minnesota Timberwolves, Pirėjo Olympiakos, Sacramento Kings, Utah Jazz
Le Mano Sarthe Basket
Baltarusija, Bydgoščiaus Astoria, Minsko Cmoki-Minsk, Vroclavo Slask
Berlyno ALBA
Paryžiaus Metropolitans 92
Atėnų Maroussi
Opavos BK Opava
Patrų Promitheas
Atėnų Panathinaikos
Belgrado Partizan
Kazanės UNIKS
Belgrado Crvena Zvezda, Belgrado Partizan
Miuncheno Bayern
Zagrebo Cibona
Domžalės Helios Suns
Rakverės Tarvas
Belgrado Crvena Zvezda, Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė, Free Agents
Monako Basket, Sombathėjaus Falco
Solnoko Olaj
Debreceno Vadkakasok
Solnoko Olaj, Vengrijos rinktinė
Ukrainos rinktinė
Donecko Doneck
Južno Chimik
Čekijos rinktinė, Nimburko ERA
Kauno r. Xiaomi-Tornado KM
Rišon Leziono Maccabi
Rakverės Tarvas
Izraelio rinktinė, Jeruzalės Hapoel
Amber, Jonavos CBet, Kauno Žalgiris-2, Klaipėdos VKKM-Neptūnas, Kretingos Kretinga, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Palangos Palanga, Prienų Labas GAS, VKKM-99-Taisom.lt
Dnepropetrovsko Dnipro, Ukrainos rinktinė
Mogiliavo Borisfen
Pamūšis, Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA
Badalonos Joventut
Miuncheno Bayern, Ulmo Ratiopharm
Zagrebo Cedevita
Jeruzalės Hapoel, Las Palmo Herbalife Gran Canaria, Maskvos srities Chimki, Oldenburgo EWE Baskets, Vilniaus Rytas
Oldenburgo EWE Baskets
Vechtos RASTA
Andoros MoraBanc, Liublianos Cedevita Olimpija
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
Norčiopingo Dolphins
Panevėžio Lietkabelis, Zagrebo Cibona
Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC
Anykščių KKSC-Volupis, Čiančia - Apsaugos Spektras, Sadolin, Time Team - Šviesa
Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė, Zagrebo Cibona
Raplos AVIS Utilitas
Daugpilio universitetas
Liepojos Betsafe/Liepaja
Bambergo Brose, Frankfurto Fraport Skyliners
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas, Lietuvos jaunių merginų rinktinė
Vilniaus Kibirkštis-MRU, Vilniaus KM-LKC
Čekijos rinktinė
Ulmo Ratiopharm
Gdynės Arka
Anykščių Puntukas, Rygos Keizarmezs
Liepojos Betsafe/Liepaja, Rygos Barons kvartals
Kauno KM Žalgiris, Kauno LSMU, Rokiškio Rokiškis
Bolonijos Virtus, Burgoso CB Miraflores, Malagos Unicaja
Bambergo Brose, Manresos BAXI, Stambulo Galatasaray
Detroit Pistons, Donecko Doneck, Fuenlabrados Urbas, Maskvos CSKA, Phoenix Suns, Saragosos Casademont, Ukrainos rinktinė, Valensijos Basket
Minsko Cmoki-Minsk
„Biržų SM - Biržų duona“, Biržų "Biržų duona", Klaipėdos Fortūna
Biržų "Biržų duona"
Klaipėdos Neptūnas, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Plungės Olimpas
Lietuvos jaunučių rinktinė
Čekijos rinktinė, Oklahoma Thunder, Saragosos Casademont
Čekijos rinktinė, Nimburko ERA
Išjunk šviesą, Jūrmalos Jurmala/Fenikss, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Pasvalio Pieno žvaigždės (3x3), Rygos Barons kvartals, Šiaulių Šiauliai, Vilniaus Sakalai, Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas, Zgoželeco Turow
Biržų SM – Biržų duona, Kauno Baltai, Lietuvos jaunimo rinktinė, Zach Galifianakis
Biržų Biržai-KKSC, Biržų SM – Biržų duona, Šakių Vytis, Vytauto Didžiojo universitetas
Rygos Stradinio universitetas
Kauno Sabonio krepšinio centras
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-SC
Estijos rinktinė, Kauno Žalgiris, Kauno Žalgiris-2, Prienų Labas GAS, Tartu Rock
Estija, Groningeno Donar, Rakverės Tarvas, Talino Kalev/Cramo, Talino Kalev/TLU, Talino TTU, Tartu Rock
Noreikiai, Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA
Lietuvos jaunučių rinktinė
Ulmo Ratiopharm
Liepojos Betsafe/Liepaja
Minsko Cmoki-Minsk, Minsko Tsmoki-2
Orhuso Bakken Bears
Sombathėjaus Falco
Kauno Žalgiris, Kauno Žalgiris-2, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė
Novo Mesto Krka
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Ukrainos rinktinė
Donecko Doneck, Ukrainos rinktinė
Tauragės krepšinio klubas, Tauragės Tauragė
Krasnojarsko Enisey, Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Kijevo Budivelnik
Čekijos rinktinė, Nimburko ERA
Šolė Basket
Zagrebo Cibona
Baro KK Mornar, Serbijos rinktinė
Belgrado Partizan, Boston Celtics, Brooklyn Nets, Maskvos CSKA, Oklahoma Thunder, Serbijos rinktinė, Stambulo Anadolu Efes
Vilniaus Rytas, Zadaro KK Zadar, Zagrebo Cibona
Belgrado FMP, Podgoricos Buducnost
Brindizio Happy Casa, Salonikų PAOK
Alytaus Alytus (moterys), Kauno Aistės-LSMU, Lietuvos jaunimo merginų rinktinė
Frankfurto Fraport Skyliners
Bairoito Medi
Marijampolės ŽSM
Rygos TTT
Vilkaviškio Perlas, Vilniaus Rytas-2
Jelgavos Jelgava
Rygos VEF
Jelgavos Jelgava, Valmieros Valmiera/ORDO
Liepojos Betsafe/Liepaja
Rygos BJBS
Bilbao Surne Basket, Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė, Nansi SLUC Basket, Šarlerua Proximus Spirou, Vloclaveko Anwil
Alytaus RKL-GUT.LT
Salonikų Aris
Kroatijos rinktinė, Liublianos Cedevita Olimpija, Sasario Banco di Sardegna, Zagrebo Cedevita, Zagrebo Cibona
„Jonava“, "Jonava", Jonavos Jonava
Ukrainos rinktinė
Talino TTU
Tartu Ulikool/Kalev
Tartu Ulikool/Kalev
Rakverės Tarvas
Gargždų Gargždai, Klaipėdos Neptūnas, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Lietuvos jaunimo rinktinė, Palangos "Palanga", Palangos Palanga, Telšių Telšiai
Jonavos Jonava-2, JONAVOS KKSC`00
Kauno Žalgiris-2, Lietuvos jaunių rinktinė
Kauno VIČI-Aistės
Kazanės UNIKS, Maskvos Dinamo, Permės Parma, Rusijos rinktinė
Zeliona Guros Stelmet
Maskvos srities Chimki
Lietuvos jaunučių rinktinė
Panevėžio Lietkabelis, Vilniaus Sakalai
Klaipėdos Fortūna, Šiaulių Šiauliai-Vilmers
Vilniaus universitetas
Kauno r. Omega
Adrijus-Daikra, Adrijus-Sadvita ir Ko, Autoaibė, Danvitė-Dsmile, Dsmile-R&E-Žvejo sodyba, Klaipėdos LCC, Kretingos Kretinga, V.Knašiaus 97- Baltic auto ship, V.Knašiaus 97- Jumex
Čekijos rinktinė, Kantu FoxTown, Nimburko ERA
Minsko Cmoki-Minsk, Pasvalio Pieno žvaigždės
Kauno r. Xiaomi-Tornado KM
Rygos Stradinio universitetas
Kaišiadorių Savingė
Šiaulių KA Saulė
„LKC-Kaunas“, Kauno Aistės-LSMU, Kauno KM Žalgiris, Kauno KTU, Kauno LSMU, Ukmergės Vilkmergė
Gdynės Arka
Molėtų Ežerūnas-Atletas, Švenčionėlių Rida
Kapfenbergo Ece Bulls
Talino TTU
Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA
Tartu Fausto
Kelno 99ers
Marijampolės ŽSM
Marijampolės Sūduva-Mantinga , Marijampolės Sūduva-Mantinga-2, Radviliškio Radviliškis–Juodeliai, Utenos Uniclub Casino – Juventus
Milwaukee Bucks
Kėdainių Nevėžis-Optibet, Latvijos rinktinė, Panevėžio Lietkabelis, Rygos VEF, Valensijos Basket, Ventspilio Ventspils, Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Fokus Pica, Tigrai, Trakų Trakai, Vilniaus Perlas Energija
Kauno VIČI-Aistės, Lietuvos moterų rinktinė, Marijampolės Sūduva, Vilniaus Kibirkštis-MRU, Vilniaus Svaja
Plungės Olimpas
Krasnodaro Lokomotiv, Maskvos CSKA, Rusijos rinktinė, Samaros Samara, Sankt Peterburgo Zenit
Maskvos CSKA, Rusijos rinktinė, Sankt Peterburgo Zenit, Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
BTA, Molėtų Ežerūnas-Atletas, Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas
Bambergo Brose, Bilbao Surne Basket, Charlotte Hornets, Kapo d'Orlando SikeliArchivi, Kauno Žalgiris-2, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Lietuvos rinktinė
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2
Vilniaus Kamanė
Novatransa, Pajūrio vaikai
Joniškio Delikatesas, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Lietuvos jaunučių rinktinė, Marijampolės Sūduva-Mantinga , Panevėžio Lietkabelis, Šiaulių Šiauliai, Vilniaus KM-Perlas
Lietuvos jaunių rinktinė
Bandirmos Teksut, Lenkijos rinktinė, Ostruvo Stal, Torunės Polski Cukier, Trabzono Trabzonspor Medical Park, Zgoželeco Turow
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, Jurbarko Jurbarkas
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-SC
Rygos TTT
Bambergo Brose, Neimegeno Eiffel Towers, Tartu Rock
Burgoso CB Miraflores, Estijos rinktinė
Andoros MoraBanc, Dižono JDA, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Panevėžio Lietkabelis, Pasvalio Pieno žvaigždės, Prienų Labas GAS, Rygos VEF, Utenos Uniclub Casino – Juventus, Vilniaus KM-Perlas, Vilniaus Rytas, Vilniaus Sakalai
Išjunk šviesą, JAMAM, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Legionas, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių (iki 17 metų) rinktinė - nematoma, Mažeikių M Basket, Merkurijus , Mykolo Biržiškos gimnazija - 10 klasė, Molėtų Ežerūnas-Atletas, Šilalės Lūšis, Šilutės Šilutė, Žiuko Įmonė
Golden State Warriors
Talino Triobet/Dalkia
Danvitė-Dsmile, Gargždų Gargždai, Hidrostatyba, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Palangos Kuršiai, Šilutės Šilutė, Vilniaus VKC
Gargždų Gargždai, Jekabpilio Jekabpils, Klaipėdos Neptūnas, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Mažeikių M Basket, Palangos Palanga, Pasvalio Pieno žvaigždės (3x3), Šiaulių Šiauliai
Radviliškio "Radviliškis"
Šilutės Šilutė
Šilutės Šilutė
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
Kauno KTU, Kėdainiai BC, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Mažeikių M Basket, Vilniaus VKC
Kauno r. Xiaomi-Tornado KM
Jeruzalės Hapoel, Kauno Baltai, Kauno Žalgiris, Kauno Žalgiris-2, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Ostendės Filou, Panevėžio Lietkabelis, Prienų Labas GAS, Utenos Uniclub Casino – Juventus
Stambulo Anadolu Efes, Turkijos rinktinė
Šiaulių Saulės miesto kariai
Talino Triobet Dalkia, Tulos Arsenal
Amber, Edrija, Gintaro baldai, Klaipėdos Neptūnas, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Kazanės UNIKS, Krasnodaro Lokomotiv, Maskvos CSKA, Rusijos rinktinė, Sankt Peterburgo Spartak
Estijos rinktinė, Talino Kalev/Cramo, Talino Triobet Dalkia, Tartu Rock
Opavos BK Opava
Rakverės Tarvas, Talino Kalev/TLU, Talino TTU, Tartu Fausto
Barselonos FC Barcelona, Las Palmo Herbalife Gran Canaria, Sankt Peterburgo Zenit
Belgrado Crvena Zvezda, Ostendės Filou, Podgoricos Buducnost
Nansi SLUC Basket
Sankt Peterburgo Zenit
Stambulo Anadolu Efes
Latvijos rinktinė, Rygos VEF, Vitorijos Baskonia
Barselonos FC Barcelona, Belgrado Partizan, Brooklyn Nets, Houston Rockets, Milwaukee Bucks, Rygos VEF
Boston Celtics, Golden State Warriors
Stambulo Galatasaray
Atėnų AEK, Kroatijos rinktinė, Malagos Unicaja, Zagrebo Cibona
Lježo Basket
Romos Virtus
Palangos Palanga
Jūrmalos Jurmala/Fenikss
Akmenės r. Patriots-Cements
Klužo Napokos U-Banca Transilvania, Rumunijos rinktinė
Atėnų Panathinaikos, Seattle SuperSonics, Stambulo Fenerbahce, Stambulo Ulker, Turkijos rinktinė
Biržų Biržai-KKSC, Biržų SM – Biržų duona
Raplos AVIS Utilitas
Rakverės Tarvas
Talino Ulikool
Kauno Perkūnas-Vytrita, Klaipėdos LCC
Krasnojarsko Enisey
Maskvos Dinamo, Sankt Peterburgo Spartak, Sankt Peterburgo Zenit
Los Angeles Lakers, Washington Wizards
Atėnų Panathinaikos, Belgrado Crvena Zvezda, Golden State Warriors, Madrido Real, Malagos Unicaja, Serbijos rinktinė
Minsko Cmoki-Minsk
Kauno Perkūnas-Vytrita, Marijampolės Sūduva-Mantinga-2
Kauno Žalgiris, Krasnodaro Lokomotiv, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos rinktinė, Malagos Unicaja, Milano Armani Exchange, New York Knicks, Pirėjo Olympiakos, Sankt Peterburgo Zenit, Šiaulių Šiauliai, Vilniaus Sakalai
Liublianos Cedevita Olimpija, Molėtų Ežerūnas-Atletas, Prienų Labas GAS, Šiaulių Šiauliai, Ventspilio Ventspils, Vilniaus Rytas
Anykščių Puntukas, Jonavos Sporto klubas, Kėdainių Nevėžis-Optibet
Kauno r. Atletas, Molėtų Ežerūnas-Atletas
Kauno Aistės-LSMU, Kauno LSMU, Šiaulių Šiauliai-Vilmers, Ukmergės Vilkmergė, Vilniaus BC 7bet, Vilniaus Kibirkštis-VKM, Vilniaus universitetas
Opavos BK Opava
Marijampolės Sūduva
„Biržų SM - Biržų duona“, Biržų "Biržų duona"
Joniškio Delikatesas, Marijampolės Sūduva-Mantinga , Pakruojo Meresta, Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC, Šiaulių ABRO-Universitetas, Tauragės krepšinio klubas
Alytaus Dzūkija, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC, Vilniaus Perlas Energija, Vilniaus Rytas, Vilniaus Sakalai
Kauno Laisvė, Kauno VIČI-Aistės, Lietuvos moterų rinktinė, Utenos Utena
Tauragės krepšinio klubas
„Ukmergės MKK“, Ukmergės MKK-SMD, Ukmergės Vilkmergė
Kretingos Kretinga
Plungės Olimpas
Valmieros Valmiera/ORDO
Strasbūro IG