Žaidėjai

a b c č d e f g h i j k l m n o p q r s š t u v w x z ž

v / Profesionalai

Tartu Rock
Strasbūro IG
Kauno Sabonio krepšinio centras, Marijampolės Sūduva-Mantinga , Marijampolės Sūduva-Mantinga-2
Tartu Ulikool/Kalev
Talino Triobet/Dalkia
Rakverės Tarvas, Talino Kalev/TLU, Talino Triobet Dalkia
Talino Triobet Dalkia
„Biržų SM - Biržų duona“, Biržų "Biržų duona"
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
Šiaulių Šiauliai
Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Molėtų Ežerūnas-Atletas, Panevėžio Lietkabelis, Vilniaus Antakalnio Gimnazija, Vilniaus Perlas Energija, Vilniaus Rytas-2
Vilniaus Sakalai
Vilniaus VKC
Kauno "Banga", Marijampolės Sūduva-Mantinga-2, Prienų Labas GAS, Stakliškių Guosta, Šakių Vytis
Prienų Žiburio gimnazija, Stakliškių Guosta
Tartu Ulikool/Kalev
Rakverės Tarvas
Klaipėdos Fortūna
Palangos Kuršiai
Panevėžio Lietkabelis, Valmieros Valmiera/ORDO, Ventspilio Ventspils, Ventspilio Ventspils Augstskola
Alytaus RKL-GUT.LT, Marijampolės ŽSM
Kauno Žalgiris-2, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė
Šakių Vytis
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
Lietuvos jaunučių rinktinė
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
Kristalas-Grafu Furniture Šiaulių raj., Šiaulių Saulės miesto kariai
Panevėžio Lietkabelis
Jonavos CBet, Lietuvos jaunimo rinktinė, Marijampolės Sūduva-Mantinga , Prienų Labas GAS
Alytaus Dzūkija, Klaipėdos Neptūnas, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Nevarėnų Burbesis-Liūtas, Šilutės Šilutė
Vilniaus Kibirkštis-MRU
Kelmės Kelmė
Kėdainių Nevėžis-Optibet, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lyra, Mažeikių M Basket, Pakruojo Meresta, Šakių Vytis, Šiaulių Šiauliai, Šilutės Šilutė, Utenos Juventus (3x3), Utenos Uniclub Casino – Juventus
Molėtų Ežerūnas-Atletas
Klaipėdos Neptūnas, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Lietuvos jaunimo rinktinė, V.Knašiaus Atlantic-Express, VKKM-2000, VKKM-99-Taisom.lt
Šilutės Šilutė
Klaipėdos Fortūna, Marijampolės ŽSM, Ukmergės Vilkmergė
„KK Patriotės“, KK Patriotės
KKK Mindaugietis, Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC, PKKSC (2001), R.Sargūno/PKKSC-3
Vilniaus Svaja
Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos rinktinė, Memphis Grizzlies, New Orleans Pelicans, Toronto Raptors, Vilniaus KM-Perlas, Vilniaus Rytas
Marijampolės ŽSM
Greencarrier, Hidrostatyba, Kauno "Banga", Pajūrio Jūra, Prolain, Radviliškio Radviliškis–Juodeliai, Šakių Vytis, Šilalės Lūšis, Šilutės Šilutė, Tauragės krepšinio klubas
Sedos Sedula, Vilniaus Perlas Energija, Vilniaus Rytas-2
Alytaus Alytus, Klaipėdos Neptūnas, Panevėžio Lietkabelis, Prienų Labas GAS, Valmieros Valmiera/ORDO, Vilniaus KM-Perlas, Vilniaus Rytas
Kauno Žalgiris-2, Prienų Labas GAS
Kauno KC KTU Kaunas, Kauno KTU
Kauno VIČI-Aistės, Lietuvos moterų rinktinė, Utenos Utena
Chicago Bulls, Cleveland Cavaliers, Utah Jazz
Romos Virtus
Miuncheno Bayern
Raplos AVIS Utilitas
Estijos rinktinė, Pernu Parnu
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Lietuvos jaunučių rinktinė, Vilniaus Perlas Energija
Kazanės UNIKS, Maskvos srities Chimki, Rusijos rinktinė, Sankt Peterburgo Zenit
Kauno Sabonio krepšinio centras, Kauno Žalgiris-2, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Lietuvos jaunimo rinktinė, Panevėžio Lietkabelis
Kauno Žalgiris, Kauno Žalgiris-2, Kauno Žalgiris-Sabonio m-kla, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos rinktinė, Panevėžio Lietkabelis
Klaipėdos Fortūna
Vilniaus Kamanė
Bortukai, Jonavos Jonava-2, Kauno r. Xiaomi-Tornado KM, Kretingos Kretinga, Molėtų Ežerūnas-Atletas, Palangos Palanga, Vilniaus VKC
Joniškio Delikatesas, VDU, Vytauto Didžiojo universitetas
Alytaus Alytus, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Lietuvos jaunių rinktinė, Pabradės Žeimena, Vilniaus "Pazintysxxx.com", Vilniaus KM-Perlas
Vilniaus BC 7bet
„KK Patriotės“, KK Patriotės
Badalonos Joventut
Venesuelos rinktinė
Kvakenbriuko Artland Dragons, Latvijos rinktinė, Malagos Unicaja, Rygos Skonto, Udinės Snaidero, Valmieros Valmiera/ORDO
Latvijos rinktinė, Rygos ASK Riga, Rygos Skonto, Rygos VEF, Tryro TBB, Ventspilio Ventspils
Manresos BAXI, Suomijos rinktinė
Grodno SBK 93, Joniškio Delikatesas, Panevėžio Lietkabelis, Šiaulių Šiauliai, Talino A.Le Coq, Vilniaus Sakalai
Kauno Baltai, Kauno BC Kaunas Triobet, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Marijampolės Sūduva-Mantinga , Panevėžio Lietkabelis
Lietuvos jaunių merginų rinktinė
Biržų Biržai-KKSC, Joniškio Delikatesas, Lietuvos jaunių rinktinė, Pasvalio Pieno žvaigždės, Šiaulių Šiauliai, Vilkaviškio Perlas, Vilniaus Rytas-2
Mažeikių M Basket, Pasvalio Pieno žvaigždės, Vilniaus Perlas Energija, Vilniaus Rytas-Perlas (3x3)
Ostendės Filou
Barselonos FC Barcelona, Liublianos Cedevita Olimpija
Groningeno Donar
Neimegeno Eiffel Towers
Antverpeno Telenet Giants
Antverpeno Telenet Giants
Belgijos rinktinė, Bolonijos Fortitudo, Gdynės Arka, Madrido Real, Maskvos CSKA, Milano Armani Exchange, Ostendės Filou, Romos Virtus
Neimegeno Eiffel Towers
Ostendės Filou
Groningeno Donar
Groningeno Donar
Dallas Mavericks, Golden State Warriors, Portland Trail Blazers, San Antonio Spurs
Dallas Mavericks, Milwaukee Bucks, Philadelphia 76ers
Didžiosios Britanijos rinktinė, Prienų Labas GAS, Vitorijos Baskonia
Belgijos rinktinė, Valensijos Basket
Groningeno Donar
Neimegeno Eiffel Towers
Belgijos rinktinė, Šiaulių Šiauliai
Nimburko ERA
Rygos BJBS
Palangos Kuršiai, V.Knašiaus Atlantic-Express, VKKM-2000
Denver Nuggets, Minnesota Timberwolves
Ostendės Filou
Espo Honka
Talino TalTech
Kauno Atletas-LSU, Kauno Baltai, Marijampolės Sūduva-Mantinga
Avelino Sidigas, Maskvos CSKA, Sienos Montepaschi
Espo Honka
Milano Armani Exchange, Sasario Banco di Sardegna
Toronto Raptors
Antverpeno Telenet Giants, Belgijos rinktinė, Dižono JDA, Saragosos Casademont
Sombathėjaus Falco, Vengrijos rinktinė
Lietuvos jaunių rinktinė, Limožo CSP, Pasvalio Pieno žvaigždės (3x3), Prienų Labas GAS, Utenos Uniclub Casino – Juventus, Valmieros Valmiera/ORDO, Vilniaus Sakalai, Vilniaus Statyba
Palangos Palanga, Šiaulių Šiauliai, Vilniaus Sakalai
Gerista, Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA
Bulgarijos rinktinė, Talino Kalev/Cramo
Talino Pirita BM
Gdynės Arka, Kauno Žalgiris, Liublianos Cedevita Olimpija, Mariupolio Azovmaš, Patrų Apollon
Autovaldovas, ismegink.lt, Pasvalio Melioracija
Barselonos FC Barcelona, Brazilijos rinktinė, Cleveland Cavaliers, Golden State Warriors, Orlando Magic
Nigerijos rinktinė, Po Ortezo Elan Bearnais
Talino BC Pallur, Talino Kalev/Cramo, Talino Kalev/TLU, Valgos CKE Inkasso, Valgos Maks ja Moorits
Berlyno ALBA, Frankfurto Fraport Skyliners
Dominikos Respublikos rinktinė
Venesuelos rinktinė
Venesuelos rinktinė
Liepojos Betsafe/Liepaja
Utenos Juventus-DSC
Jeruzalės Hapoel, Miami Heat, Philadelphia 76ers, Sasario Banco di Sardegna
Alytaus Alita, Free Agents, Joniškio Delikatesas
Kauno Žalgiris, Kauno Žalgiris-2, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Pasvalio Pieno žvaigždės, Prienų Labas GAS, Šiaulių Šiauliai
Jonavos Jonava-2, JONAVOS KKSC`00
Talino Kalev/TLU, Talino Triobet/Dalkia
Biržų SM – Biržų duona
Joniškio Delikatesas, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Marijampolės Sūduva-Mantinga , Panevėžio Lietkabelis, Pasvalio Pieno žvaigždės, Šiaulių Šiauliai, Utenos Uniclub Casino – Juventus
Tartu Rock, Valgos CKE Inkasso
Minsko Cmoki-Minsk, Minsko Tsmoki-2
Atėnų AEK, Bilbao Surne Basket, Graikijos rinktinė, Malagos Unicaja, Pirėjo Olympiakos, Salonikų PAOK, Stambulo Anadolu Efes, Tenerifės Lenovo
Patrų Promitheas
Sofijos Lukoil Akademic
Vilniaus Kamanė, Vilniaus Kibirkštis-VKM, Vilniaus universitetas
Kauno Atletas-LSU, Kauno Baltai, Utenos Uniclub Casino – Juventus
Alytaus SRC-Dzūkija, Jonavos CBet, Kauno Žalgiris-2, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Palangos Kuršiai, Panevėžio Lietkabelis
Joniškio Delikatesas
Gaziantepo Gaziantep, Kauno Baltai, Kauno BC Kaunas Triobet, Kauno Žalgiris, Kauno Žalgiris-2, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Lietuvos rinktinė, Panevėžio Lietkabelis, Pasvalio Pieno žvaigždės, Prienų Labas GAS, Ušako Sportif
Maskvos Dinamo, Samaros Samara
Kėdainių Nevėžis-Optibet, Klaipėdos Neptūnas, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Panevėžio Lietkabelis, Šiaulių Šiauliai, Šilutės Šilutė, Utenos Uniclub Casino – Juventus
Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė, Vršaco Hemofarm
Atėnų AEK, Atėnų Peristeri, Graikijos rinktinė, Pirėjo Olympiakos, Salonikų Aris, Salonikų PAOK
Vilniaus Kamanė
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
Brooklyn Nets, Memphis Grizzlies, Milwaukee Bucks, New Orleans Pelicans, Sacramento Kings, Toronto Raptors
Marijampolės Sūduva
Puerto Riko rinktinė
Puerto Riko rinktinė
San Antonio Spurs
Berlyno ALBA, Kauno Žalgiris, Vechtos RASTA
Jonavos Jonava-2
Kauno Erelita-KTU
Mažeikių M Basket, Slupsko Energa Czarni, Šiaulių Šiauliai, Tartu Fausto, Tartu Rock
Išjunk šviesą
Klaipėdos Neptūnas, Pabradės Žeimena, Sadolin
"LKC-Kaunas-Impra", Kauno Aistės-LSMU, Kauno LSMU, Kauno LSU-Kaunas, Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-SC, Ukmergės Vilkmergė
Gravlino-Diunkerko BCM, Po Ortezo Elan Bearnais
Atlanta Hawks, Brooklyn Nets, Orlando Magic, San Antonio Spurs
Salonikų PAOK, Zeliona Guros Stelmet
Frankfurto Fraport Skyliners, Salonikų Aris
Brooklyn Nets, Milwaukee Bucks, Orlando Magic, Podgoricos Buducnost
Argentinos rinktinė, Atėnų AEK, Manresos BAXI
KA "Saulė"
Joniškio Delikatesas, Šiaulių ABRO-Universitetas
Jonavos CBet
Jonavos CBet, Kauno Sabonio krepšinio centras, Lietuvos jaunių rinktinė
Jonavos CBet, Kauno Jono Jablonskio gimnazija, Kauno Sabonio krepšinio centras
Barselonos FC Barcelona, Ispanijos rinktinė, Las Palmo Herbalife Gran Canaria, Malagos Unicaja, Saragosos Casademont, Tenerifės Lenovo
Badalonos Joventut
Badalonos Joventut
Šolė Basket
Latvijos rinktinė, Rygos ASK Riga, Ventspilio Ventspils
Kauno Baltai, Kauno Žalgiris, Kauno Žalgiris-2, Latvijos rinktinė, Panevėžio Lietkabelis
Palangos Palanga
Kėdainių Nevėžis-Optibet, Krasnodaro Lokomotiv
Krasnodaro Lokomotiv
Burgoso CB Miraflores
Estijos rinktinė, Talino Kalev/Cramo, Tartu Rock
Liepojos Liepaja/LSSS
Bonos Telekom Baskets, Kėdainių Nevėžis-Optibet
Valmieros Valmiera/ORDO
Bandirmos Teksut, Izmiro Pinar Karsiyaka, Stambulo Anadolu Efes, Stambulo Besiktas, Stambulo Darussafaka, Turkijos rinktinė
Kauno r. Omega
Saratovo Avtodor
Bambergo Brose, Belgrado Partizan, Madrido Real, Serbijos rinktinė, Trabzono Trabzonspor Medical Park
Kauno Žalgiris-2, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Lietuvos rinktinė, Mes, Panevėžio Lietkabelis, Prienų Labas GAS
Bulgarijos rinktinė, Sofijos Lukoil Akademic
Kazanės UNIKS
Kauno Laisvė
Kauno BC Kaunas Triobet, Mažeikių M Basket, Pakruojo Meresta, Panevėžio Lietkabelis, Šiaulių Šiauliai, Utenos Uniclub Casino – Juventus
Kėdainių Nevėžis-Optibet
Mažeikių M Basket, Pabradės Žeimena, Palangos Palanga, SKM-1997 Leovira, Šakių Vytis, Trakų Trakai, Vilkaviškio Perlas, Vilniaus LEU-Safety Style, Vilniaus VKC
Kauno KM Žalgiris
Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC, Pasvalio Pieno žvaigždės, R.Sargūno/PKKSC-3
Japonijos rinktinė
Kauno Žalgiris-2, Tartu Rock
Estijos rinktinė, Fuenlabrados Urbas, Kauno Baltai, Kauno BC Kaunas Triobet, Kauno Žalgiris, Kauno Žalgiris-2, Las Palmo Herbalife Gran Canaria, Prienų Labas GAS, Rygos VEF, Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Kauno VIČI-Aistės, Lietuvos moterų rinktinė, Vilniaus BC 7bet, Vilniaus Kibirkštis-MRU
„Vilniaus KM-LKC“
Liepojos Betsafe/Liepaja, Rygos ASK Riga, Talino Triobet Dalkia
Biržų Biržai-KKSC, Kauno Žalgiris, Kauno Žalgiris-2, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Panevėžio Lietkabelis, Prienų Labas GAS
Daikra, Danvitė-Dsmile, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Palangos Palanga
Badalonos Joventut
Udinės Snaidero
Sombathėjaus Falco
Ukmergės Olimpas
Jonavos CBet, Kauno Žalgiris-Sabonio m-kla, Lietuvos jaunių rinktinė, Mažeikių M Basket
Hidrostatyba, Klaipėdos LCC, Lietuvos jaunučių rinktinė, V.Knašiaus 97- Jumex
Anykščių Puntukas, BC Salininkai, Kurier Wilenski, Vilniaus KM-Perlas
Ostendės Filou
Bambergo Brose, Bandirmos Teksut, Emilijos Redžo Grissin Bon, Kazanės UNIKS, Maskvos srities Chimki, Minsko Cmoki-Minsk, Sankt Peterburgo Dinamo
Jelgavos Jelgava
Berlyno ALBA, Udinės Snaidero
Minsko Cmoki-Minsk
Gobana-Lemminkainen, Kelmės Kelmė, Kvėdarnos Statomenas, Lemminkainen-Gobana, Prolain, Šilalės Lūšis, Vaiguvos Knituva
Bošo SPM Shoeters
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Volgogrado Krasny Oktyabr
Liepojos Liepaja/LSSS
Kėdainių Nevėžis-Optibet
Prienų Labas GAS
Urugvajaus rinktinė
Domžalės Helios Suns
Kosovo rinktinė
Belgrado Partizan, Čekijos rinktinė, Denver Nuggets, Stambulo Fenerbahce, Washington Wizards
Sofijos Lukoil Akademic
Gulbenės ASK/Buki, Jekabpilio Jekabpils, Latvijos rinktinė, Valmieros Valmiera/ORDO, Ventspilio Ventspils
Talino Triobet/Dalkia
Rakverės Tarvas, Talino Kalev/Cramo, Talino Triobet Dalkia
Gerista, Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA
Atėnų AEK, Udinės Snaidero
Kauno Baltai, Kauno Hermio projektai-KKM
Kauno Baltai
Andoros MoraBanc
Barselonos FC Barcelona, Bulgarijos rinktinė, Pirėjo Olympiakos, Salonikų Aris
Maskvos CSKA, Maskvos srities Chimki, Rusijos rinktinė, Samaros Samara, Sankt Peterburgo Zenit
Fuenlabrados Urbas, Madrido Movistar Estudiantes, Malagos Unicaja, Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro
Madrido Real, Žeronos Akasvayu
Ispanijos rinktinė, Madrido Real, Malagos Unicaja, Manresos BAXI, Vitorijos Baskonia
Madrido Movistar Estudiantes
Bulgarijos rinktinė, Gdynės Arka, Samaros Samara, Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Bandirmos Teksut, Liublianos Cedevita Olimpija, Slovėnijos rinktinė, Stambulo Besiktas, Stambulo Fenerbahce, Venecijos Umana Reyer
Biržų "Biržų duona"
Brazilijos rinktinė
Joniškio Delikatesas, Palangos Kuršiai, Palangos Palanga, Vilniaus Rytas-2
Rokiškio Rokiškis
Milano Armani Exchange, Sienos Montepaschi, Trevizo Benetton, Venecijos Umana Reyer
Liepojos Liepaja/LSSS
Nantero 92
Talino Kalev/Cramo, Talino TTU, Tartu Rock
Talino TTU
Minsko Cmoki-Minsk
Sankt Peterburgo Zenit
Valmieros Valmiera/ORDO
Rygos Stradinio universitetas
Jūrmalos Jurmala/Fenikss
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Saragosos Casademont
Vilniaus Kamanė
Bila Tserkvos Rosava-RTI, Šoprono Uniqa Euroleasing
Argentinos rinktinė, Milwaukee Bucks, Vitorijos Baskonia
Alytaus Alita, Amsterdamo EclipseJet MyGuide, Kauno Baltai, Klaipėdos Neptūnas, Panevėžio Lietkabelis, Pasvalio Pieno žvaigždės, Prienų Labas GAS, Šiaulių Šiauliai, Vilniaus Perlas Energija, Vilniaus Sakalai
Rakverės Tarvas
Islandijos rinktinė
Marijampolės Sūduva
Kėdainių Nevėžis-Optibet, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Šakių Vytis, Vilniaus Perlas Energija, Vilniaus Rytas-2, Vilniaus Tuskulėnų vidurinė mokykla
Pajūrio Jūra, Šilalės Lūšis
Jonavos Jonava-2
Dnepropetrovsko Dnipro
Dnepropetrovsko Dnipro
Klaipėdos Neptūnas, Šilutės Šilutė
„Biržų SM - Biržų duona“, "Jaunieji talentai 2", Biržų "Biržų duona", Vilniaus BC 7bet
Leidos Plus Pujol
Dallas Mavericks, Detroit Pistons, Milwaukee Bucks, Toronto Raptors
Barselonos FC Barcelona
Rakverės Tarvas
Liepojos Betsafe/Liepaja, Rygos ASK Riga, Rygos Barons kvartals, Ventspilio Ventspils
Kauno VIČI-Aistės, Vilniaus Svaja
Panevėžio Lietkabelis
Jūrmalos Jurmala/Fenikss, Valmieros Valmiera/ORDO
Rygos Falco
Miami Heat
Nigerijos rinktinė
Malagos Unicaja
Biržų Biržai-KKSC, Pačeriaukštės BC Pačeriaukštė
Gdynės Arka
Alytaus Dzūkija, Kauno Atletas-LSU, Mažeikių M Basket, Prienų Labas GAS, Raseinių Rasai, Šakių Vytis, Šakių Vytis-Gulbelė (3x3)
Jurbarko Jurbarkas
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Raseinių Rasai
Anykščių Puntukas
Džezio Sicc Cucine
Čekijos rinktinė, Nimburko ERA
Jonavos CBet
Molėtų Ežerūnas-Atletas, Palangos Palanga, Panevėžio Lietkabelis, Pasvalio Pieno žvaigždės, Šakių Vytis, Vilniaus Perlas Energija
Jekabpilio Jekabpils, Valmieros Valmiera/ORDO, Ventspilio Ventspils
Danvitė - Nuga Best, Danvitė-Dsmile, Gargždų Gargždai, Šilutės Šilutė
Suomijos rinktinė
Kauno JAZZ-Diremta, Kauno r. Xiaomi-Tornado KM
Prienų Labas GAS
Brindizio Happy Casa, Venecijos Umana Reyer
Klaipėdos Fortūna, Lietuvos jaunimo merginų rinktinė, Lietuvos moterų rinktinė
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
„Radviliškis“, Šiaulių Šiauliai-Vilmers
Kėdainių Nevėžis-Optibet, Klaipėdos Neptūnas, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Kretingos Kretinga, Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunių rinktinė, Palangos Kuršiai, Panevėžio Lietkabelis, Pasvalio Pieno žvaigždės, Prienų Labas GAS, Utenos Uniclub Casino – Juventus, Vilniaus KM-Perlas, Vilniaus Sakalai
Kauno Aistės-LSMU, Kauno KM Žalgiris, Kauno LSU-Kaunas, Kauno rajono Hoptrans-Sirenos
Kauno Aistės-LSMU, Kauno KM Žalgiris, Lietuvos jaunių merginų rinktinė
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Joniškio Delikatesas
Atėnų Peristeri
Rygos ASK Riga, Valmieros Valmiera/ORDO
"LKC-Kaunas-Impra", Kauno Aistės-LSMU, Marijampolės ŽSM
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
Alytaus Alita, Sankt Peterburgo Zenit, Šiaulių Šiauliai, Valmieros Valmiera/ORDO, Vilniaus Rytas
Fejaskalbeja.lt, Molėtų Ežerūnas-Atletas, Palangos Kuršiai, Vilniaus Rytas-2, Vilniaus Stekas, ZTS.LT
Bolonijos Virtus, Brešos Germani, Italijos rinktinė, Milano Armani Exchange, Romos Virtus, Sienos Montepaschi
Andoros MoraBanc, Bambergo Brose, Italijos rinktinė, Sasario Banco di Sardegna, Venecijos Umana Reyer
Pasvalio Melioracija
Kažkur Matyti, Palangos Palanga, Šiaulių Šiauliai, Vilniaus Sakalai
Jekabpilio Jekabpils, Rygos Keizarmezs
Šilutės Šilutė
Kauno Perkūnas-Vytrita, Kauno Sabonio krepšinio centras, Lifosa
BC DUV reklama, Mažeikių M Basket
Akmenės r. Patriots-Cements, Jonavos Jonava-2
Kauno Aistės-LSMU, Kauno KM Žalgiris, Kauno LSMU, Kauno LSU-Kaunas
Belgrado Crvena Zvezda, Belgrado Partizan, Podgoricos Buducnost
Kauno Aistės-LSMU, Kauno LSU-Kaunas, Lietuvos jaunimo merginų rinktinė, Marijampolės Sūduva
Latvijos rinktinė, Rygos ASK Riga, Rygos Skonto, Ventspilio Ventspils
Rygos ASK Riga, Rygos Falco
Rygos VEF, Talino Kalev/Cramo, Uogrės Ogre
Alytaus RKL-GUT.LT
Badalonos Joventut, Ispanijos rinktinė, Valensijos Basket
Kauno VIČI-Aistės, Lietuvos moterų rinktinė, Vilniaus Svaja
Panevėžio Lietkabelis, Zadaro KK Zadar
Frankfurto Fraport Skyliners
Talino TTU
Libano rinktinė
Astanos Astana
Maskvos CSKA, Vitorijos Baskonia, Vokietijos rinktinė
Sankt Peterburgo Spartak, Sankt Peterburgo Zenit, Volgogrado Krasny Oktyabr
Solnoko Olaj, Vengrijos rinktinė
Kauno Žalgiris-2, Lietuvos jaunių rinktinė
Lavrijaus Megabolt
Sankt Peterburgo Zenit
Kėdainių Nevėžis-Optibet, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Panevėžio Lietkabelis, Šiaulių Šiauliai, Utenos Uniclub Casino – Juventus
Trento Dolomiti Energia
Domžalės Helios Suns
Brooklyn Nets, Charlotte Hornets, Chicago Bulls, Denver Nuggets, Minnesota Timberwolves, New York Knicks, Portland Trail Blazers
Raplos AVIS Utilitas
Groningeno Donar
Daugpilio universitetas
Daugpilio universitetas
Kazanės UNIKS, Maskvos CSKA, Rusijos rinktinė, Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Jonavos CBet, Kėdainių Nevėžis-Optibet
Charlotte Hornets, Los Angeles Clippers, Milwaukee Bucks, Phoenix Suns, Toronto Raptors
Atėnų Panathinaikos, Graikijos rinktinė, Kauno Žalgiris, Kazanės UNIKS, Krasnodaro Lokomotiv, Pirėjo Olympiakos, Stambulo Galatasaray
Belgrado Partizan, Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė, Tenerifės Lenovo
Zagrebo Cibona
Belgrado Partizan, Free Agents, Juodkalnijos rinktinė, Kazanės UNIKS, Podgoricos Buducnost
Baro KK Mornar, Juodkalnijos rinktinė, Podgoricos Buducnost
Gdynės Arka, Zagrebo Cibona
Panevėžio Lietkabelis, Solnoko Olaj, Zagrebo Cibona
Laško Zlatorog
Kroatijos rinktinė, Liublianos Cedevita Olimpija
Bonos Telekom Baskets
Las Palmo Herbalife Gran Canaria, Libano rinktinė, New Orleans Pelicans, Phoenix Suns, Vilniaus Rytas
Čekijos rinktinė
Bilbao Surne Basket, Liublianos Cedevita Olimpija
Chicago Bulls, Juodkalnijos rinktinė, Orlando Magic, Philadelphia 76ers, Podgoricos Buducnost
Breso Burgo JL
Zagrebo Cedevita
Liepojos Betsafe/Liepaja
Brooklyn Nets, Los Angeles Clippers, Los Angeles Lakers, New York Knicks, Slovėnijos rinktinė, Stambulo Anadolu Efes, Turino Fiat, Udinės Snaidero, Vitorijos Baskonia
Atėnų Panathinaikos, Barselonos FC Barcelona, Belgrado Partizan, Bolonijos Fortitudo, Serbijos rinktinė, Stambulo Anadolu Efes
Kroatijos rinktinė, Pirėjo Olympiakos, Stambulo Anadolu Efes, Tel Avivo Maccabi
Baro KK Mornar
Talino TTU
Podgoricos Buducnost
Milano Armani Exchange, Pirėjo Olympiakos, Serbijos rinktinė, Sienos Montepaschi, Stambulo Ulker
Belgrado Partizan, Madrido Real
Naujosios Zelandijos rinktinė
Belgrado Crvena Zvezda, Vršaco Hemofarm
Talino Kalev/Cramo
Zagrebo Cedevita, Zagrebo Cibona
Kapfenbergo Ece Bulls
Aleksandrovaco Igokea